RuyaTabirleri.com

Rüyada Hastalanmak

Rüyada hastalanmak, musibet ve melanet olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hatalar ve yanlışlarla dolu geçecek bir süreç yaşayacağına ve istemeden de olsa günahkâr olacağına işaret eder. Rüya sahibinin toplumda itibarının sarsılmasına ve yüzünün kızarmasına neden olacak bazı işlere gireceğine ve sonradan da rezil olduğunu düşünerek çok utanacağına, üzüleceğine ve pişman olacağına yorulur.

Bu rüya bir diğer yandan da rüyayı gören kişinin, normalde ahiret hayatına değer veren, inanan ve onun için çabalayan bir kişiyken kendini dünya hayatına fazla kaptırmış ve inancını boşlamış kimse haline geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Hastalandığını Görmek

Rüyasında hastalandığını gören kişinin iyi huylarını ve güzel düşüncelerini terk edeceğine, kendini dünya malları edinmeye vereceğine bu yüzden de pek çok kişiyi kırıp geçeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin kendisinden beklenmeyecek davranışlarda bulunacağına ve böyle işlere gireceğine yorulur.

Rüyada Aniden Hastalanmak

Rüyayı gören kişinin gerçekten de hiç beklemediği anda yani ansızın sıkıntıya düşeceğine alamet eder. Küçük de olsa rüya sahibini günlük yaşamından alı koyacak bir sıkıntının baş göstereceğine ve rüyayı gören kişinin sadece kendini düşünmek zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada Hasta Olmak

Rüyada hasta olmakla, hastalanmak aynı anlama gelir ve benzer şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin herkesi hayrete düşürecek ve insanlar tarafından ayıplanmasına neden olacak bir takım yollara sapacağına, makbul olmayan işler yapacağına ve dinin buyruklarını çiğnemiş olacağına işaret eder.

Rüyada Hasta Görmek

Rüyada hasta görmek uğursuzluk, şanssızlık ve kısmetsizlik olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak engellere ve aksiliklere tabir edilir. Rüya sahibinin kendisini çok üzgün ve kötü hissetmesine neden olacak bir takım kötü olayların yaşanacağına ve tatsız durumların ortaya çıkacağına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hastalanmak İle İlgili Rüyalar;

  1. yesim gultekin (18 Mayıs 2014 saat: 08:37)

    Merhaba rüyamda Başbakan Erdoğan yanıma geliyordu ben onun elini opuyordum oda bana bu ne hal senin neyin var deyip elini başıma koyuyordu. Senin çok atesin var niye disarida geziyorsun bu şekilde calisamazsin bikacgun dinlenmen gerekir diyordu ve beni evime gonderiyordu. Kendisini gercek hayatta hiç sevmememe ragmen ruyamda çok sicak sevkatli ve babacandi. Elleri tertemiz ve yumusak yüzü pırıl pırıl dı bir baba gibi davraniyordu. Onu dinleyip eve gidiyordum ama apartmanda dairemi bulamiyordum herhalde annemler taşındı diye düşündüm ama kapidaki esyalar annemlerindi yanlış eve geldigimi dusunuyordum ama dogruydu kapinin onunde kiler gibi biyerde esyalar muhafaza edilmis karistiriyorum benim yıllar onceki esyalarim bile orda var annem saklamis (bu arada gercek hayatta ben annemle 10 yıldır gorusmuyorum küsüz) annem kapıyı aciyor giriyorum iceri hicbirsey olmamis gibi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,