RuyaTabirleri.com

Rüyada Hastanede Yatmak

Rüyada hastanede yatmak, farklı şekillerde yorumlanır. Bazı âlimlere göre bu rüya sağlığa, hastalar için şifa bulmaya, rahat ve ferah geçecek bir seneye, mülkte ve malda berekete ve artışa, şan şöhret kazanmaya, yoksulluktan kurtulmaya, korktuğundan emin olmaya işarettir. Bazı yorumcular ise bu rüyayı sağlığın bozulmasına, iş hayatında bazı aksaklıklar yaşamaya, sıkıntı ile elde edilecek mala ve paraya yorar.

Rüyada Hastanede Ameliyat Olduğunu Görmek

Rüyasında hastanede ameliyat olan kişi kendisinde üzüntü ve keder oluşturan bir durumdan kurtularak ferahlar. Hastanede ameliyat olmak, sıkıntıların bitmesine, acıların dinmesine, istediğine ve muradına ulaşmaya, kötü arkadaşlardan kurtulmaya, hastalığından şifa bulmasın işaret eder. Hastanede ameliyat sonrası kurtulamadığını gören kişi, iş ve özel hayatında sıkıntıya uğrar veya kötü kimselerden zarar görür.

Rüyada Hastane Görmek

Rüyada görülen hastane insanlara yardım eden ve onlara doğru yolu gösteren hayırlı bir kimsedir. Bu rüyayı gören kişi bahsi geçen özelliklere sahip güçlü ve nüfuzlu birisinden yardım görür. Hastane görmek aynı zamanda memuriyete, iş hayatında başarıya ulaşmaya, devlete bağlı bir kurumda işe girmeye yorulabilmektedir. Alimlerin bazılarına göre ise bu rüya şehitlik mertebesine ulaşmaya delalet eder. Yine hastaneye giren kişi günahların tövbe ederek affedilir.

Rüyada Hastane Yemeklerinden Yemek

Rüyada hastane yemeklerinden yiyen kimse sağlıklıysa hastalanır, eğer hastanede kalıyorsa iyileşerek sağlığına kavuşur. Rüyada hastanede hastaları toplu şekilde gören kimse toplum içinde iyilik yapan ve güzel bir nam salan biri olarak bilinir.

Rüyada Akıl Hastanesi Görmek

Rüyada akıl hastanesi görmek, bazı yorumculara göre hapse düşmeye veya hapiste bir mahkûmu ziyaret etmeye yorulur. Bu rüya bazen de kişinin doğru yoldan ayrılmasın eve günah işlemesine işarettir. Akıl hastanesi yaptığı işlerde tutarsız olan, dağınık ve vurdumduymaz bir adamdır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hastanede Yatmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Gulser kesimal (06 Mayıs 2016 saat: 09:24)

  Ruyamda hastahanede yatiyorum doktor muayene etti ve uyurken bir baktim ibrahim tatlisesin yatiyor sedye de gogsu kan icinde elinde tabanca atiyor herkese rabbim hayirlara ciksin bende gozumu kapatiyorum uyur gibi yapiyorum yine doktor geliyor muayeneye sirtimi dinliyor mavi gomlekli hastabakicilar odayi temizliyorlar dolabi duzenliyorlar

 2. Deniz (15 Aralık 2015 saat: 16:11)

  Rüyamda hastane koridorundaki banka doğru yürüyüp üzerimdeki kabana sıkısıkıya sarıllarak arkamda kalan tsnıdıklara ben şuraya bi uzansyımda uyuyayım dedim çok uykum gelmiş gibi banka yavaşca kıvrıldım uzandım ve uyudum.koridor loştu ilerde uzaktan biraz bi aydınlık vardı sadece bu ve çok uyku ağarlığı vardı üzerimde gördüğüm ilk banka kıvrıldım yattım

 3. Leyla (30 Kasım 2015 saat: 00:51)

  Rüyamda hastane yatıordum tedavı goruyordum .hastaneden cıkarken bana yenı dogmuş bı erkek çoçugu verıyorlardı o da cok hastaydı eve gıdıordum o bebekle ama bu bebek bnm degıl neden bana verdıler dıyıp bebegı hastaneye goturuyordum bebek yıne rahatsızlanıordu ve cocuga serum takıorlardı o kadar akıllı bı bebektı kı hıç aglamazdı ama cok zayıf bı okadarda guzel bı bebektı hastanedeki hastalar masallah nasıl guzel bembeyaz dıyorlardı hoşuma gıdıordu benımde bı an uyandım ama çok özledım o bebegı keşke yıne ruyamda gorsem o bebegı cok ıstıyorum çok etkılendım dogrusu hıç aklımdan çıkmıyo bu ruya ıyımı kotumu bılmıorum ama keşke o bebek benım olsa .

 4. MelisaA (04 Ekim 2015 saat: 10:58)

  Rüyamda hastanede yatdigimi gördüm sonra dişariya cikarken iki düşmanimi gördüm ve onlarla Iyi anlasiyordum konustuktan sonra baska bir hastaneye gitdim ve orda calismaya basladim ,
  Nedemek oldugunu cok merak ediyorum ve acil cevap bekliyorum , Allah simdiden razi olsun

 5. Neriman (19 Mayıs 2015 saat: 01:00)

  Rüyamda hastanede yatıyordum kan ihtiyacım vardı annem kocam kanı bana uymadığini kan bulunmasa ölecegim söyledi doktor sonra eniştem ve ablam geldi ablamin kanı bana uydu sonra ablamla aynı odada uzanmistik gülüyorduk bana acil cevap şimdiden tesekkur ederim allah razı olsun

 6. Çiçek (12 Şubat 2015 saat: 09:24)

  Rüyamda 4 tane eli yüzü kapalı,sadece gözleri açık adamlar 3 katlı bir apartmana bir şeyler atıyorlardı.Bende tam apartmanın yanında onları izliyordum.Korkuyordum,naptıklarını anlamaya çalışıyordum derken o attıkları şeylerden bir tanesi tam arkama düştü ve patladı birden.Ki diğerlerinin patladığını görmemiştim.Patlamasıyla benim pantolonumun alev alması bir oldu.Rüyamın sonundada hastanede yatıyordum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,