RuyaTabirleri.com

Rüyada Hastaya Yemek Yedirmek

Rüyada hastaya yemek yedirmek, birinin yardımıyla güçlü bir rakibi alt etmek, bu kişiye üstünlük sağlamak ve mevki atlamak anlamına gelir. Kişinin sosyal hayatında olduğu gibi, iş yaşantısında da kendisini ispatlama şansı bulacağına yorumlanan rüya, her türlü menfaate uygun fırsatın bu dönemde ele geçeceğine ve inancı sağlam kişilerin aldıkları dualarla yollarına sıkıntısız şekilde devam edeceklerine delalettir. Daha önce karşılaşılan engellerin ortanda kalkacağını ve ihtilaflı bir malın tapusunun kişiye geçeceğine, mali konularda aile büyüklerinin önerilerine göre hareket ederek sıkıntıdan kurtulmaya alamet eder. Kişinin ailesinde salık sorunu yaşayan biri varsa yakın zamanda iyileşeceğine, sağlığına kavuşarak neşeli günler yaşayacağına yorumlanır. Hastaya yemek yediren kişinin eli darlık görmez ve nasibi artar. Rızkını her yerden kazanmak, birden fazla fırsat yakalamak ve kazancın giderek daha da artması demektir.

Rüyada Hastaya Yardım Etmek

Sevap işlemeyi seven, herkese el uzatan, sahip olduklarını yoksul, ihtiyacı olan kimselerle paylaşan biri olmak ve Allah katında pek çok sevaba imza atmak demektir. İş hayatında bir proje geliştirmek ve tüm hayatını değiştirmek anlamına gelen rüya, kişiye açılan kapıların hayırlarla dolu olacağına, hangi yolu seçerse seçsin sonucun kendisi için güzel olacağına, isteklerine yakın zamanda sahip olacağına tabir edilir.

Rüyada Hastaya Su Vermek

Kim olursa olsun, rüyada birine su vermek uzun ömürle ve sağlıkla ilişkilendirilir. Rüya sahibinin hayatını inancına uygun yaşayan biri olarak daima sevap işleyeceğini, herkesten hayır duası alacağını, ailesi, yakın çevresi dahil olmak üzere pek çok kişiye yaptığı yardımlarla adından söz ettireceğini bildirir. Dua edilen bir meselede yüz güldürücü sonuçlar almak, her türlü sınavda başarı sağlamak demektir.

Rüyada Hastaya Yemek Yedirmenin Psikolojik Yorumu

Her türlü zorluğa karşı kendisini ayakta tutmayı başaran, sağlam kişilikli insanları temsil eder ve aynı zamanda kişinin merhametli biri olduğunu da gösterir. Ruhani yönün güçlü olduğuna dair bilgi verir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!