RuyaTabirleri.com

Rüyada Hava Görmek

Rüyada hava görmek, rüyanın genel durumu ve havanın şekli ile beraber değerlendirilmelidir. Aydınlık bir hava görmek kişinin rahat bir nefes alacağına, sıkıntılardan çok bunalmış kişilerin yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanacağına, karanlık ve kasvetli bir hava görmek içinde bulunulan şartların kişi için çok büyük riskler taşıdığına ve dikkatli olunması gerektiğine işaret eder. Yağmurlu bir hava kişinin kazancının daim olacağı ve asla maddi olarak sıkışıklık yaşamayacağı, alım gücünün her an daha da artacağını bildirir. Karlı hava görmek ise, yanlış yatırımlara işaret eder ve kişinin dikkat etmezse sahip olduğu tüm mal varlığını kaybetmek ile karşı karşıya kalacağının altını çizer.

Rüyada Karanlık Hava Görmek

Psikolojik olarak rüya sahibinin depresyon içinde olduğuna ve çevresindeki herkesle bağını kopardığına işaret eder. Karanlık hava işlerin yolunda gitmemesi, borçların ödenememesi, beklentilerin suya düşmesi ve maddi konularda ciddi anlamda kayıplar yaşanması sonucu içine düşülecek buhrana delalet eder. Karanlık hava görenlerin içinde bulundukları stresli ve sıkıntılı ortam bir müddet daha sürecek demektir.

Rüyada Yağmurlu Hava Görmek

İş konusunda bereketli bir döneme işaret eden rüya, maddi olarak kişinin hiçbir zaman başkalarına muhtaç kalmadan kendisine yetecek ve ailesini geçindirecek paralar kazanacağına, bereketinin kesilmeyeceğine ve İslami olarak da Allah’ın takdir ettiği, iman gücü yüksek kulları arasında olacağına işaret eder. Yağmurlu hava iş konusunda değişiklik yapmak isteyenler için şartların uygun olduğu, kişinin elini attığı her konuda üstün başarılar göstereceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Hava Görmenin Psikolojik Yorumu

Baskı ve zulüm gören kişileri sembolize eder. Hava görmek hem çocukluk döneminde, hem de şimdiki zamanda büyük baskılarla yaşayan ve başına gelen travmatik olaylar neticesinde kişinin içine kapanık, özgüveni düşük, çekingen biri haline geldiğinin de altını çizer. Özgür kalmak ve kendi kararlarını almak, başkaldırmak anlamlarına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!