RuyaTabirleri.com

Rüyada Havaalanı Görmek

Rüyada havaalanı görmek, esenlik bulmaya ve rahata ermeye delalet eder. Rüya sahibinin sürpriz bir gelişme yaşayarak hayatının seyrinin bir anda kusursuz yöne doğru kaymasına ve güzellik üstüne güzellik, mutluluk üstüne mutluluk yaşanmasına tabir edilir. Bazen hava, kara ya da deniz yolu fark etmeksizin temiz bir yol yapmaya, bazen de bekleneni ve umut edileni bulmaya işaret eder. Güzel ve hayırlı bir rüyadır, ferahlık anlamına gelir.

Rüyada Havaalanında Olmak

Rüya sahibinin kendisini havaalanında görmesi, çok özlediği ve uzun zamandır ayrı kaldığı bir kişiyle kavuşmasına ve onunla birlikte gelecek olan müjdeli haberlere tabir edilir. Özlenen bu kişi ve beraberinde getirdiği müjdeler rüya sahibini gençleştirecek ve tüm dertlerini bir anda unutturacak demektir.

Rüyada Uçak Görmek

Rüyasında uçak gören kişinin sıra dışı olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibi gerek giyim tarzı gerek inanış tarzı anlamında alışılmışın dışında biridir. Yaptıkları ve söyledikleri ile sürekli çevresindekileri şaşırtıyor demektir. Uçak aynı zamanda kişinin alacağı radikal kararlara yorulur.

Rüyada Uçak Kazası Görmek

Rüya sahibinin hayalden öteye gitmeyecek ve dünya üzerinde gerçekleşmesi mümkün olmayacak düşüncelere kapılıp büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağı anlamına gelir. Yani rüya sahibinin çok yüksekten uçup, sonrada yere çakılmasına benzer bir duygu yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Uçak Bileti Görmek

Rüya sahibinin bir yola gitmeye niyetleneceğine delalet eder. Aynı zamanda küçük bir sorun ve engel anlamına gelir. Çok şükür ki bu engelin de sorunun da kısa sürede aşılacağı yorumu yapılır.

Rüyada Yolculuğa Çıkmak

Rüya sahibinin toprak sahibi olmaya niyetleneceğine bu nedenle de bir piyasa araştırmasına gireceğine işaret eder. Kişi, yatırım yapayım derken maddi güç kaybetmek istemeyecektir diye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!