RuyaTabirleri.com

Rüyada Havada Yürümek

Rüyada havada yürümek, ayağı yere basmayan projeler içinde olmak, gerçekleşmesi imkansız hayaller kurmak ve bunlara inanmak anlamına gelir. Bir hayal aleminde yaşayan kişinin çevresinde olup bitenlerin dahi farkına varmayacak kadar kendi düşüncelerine gömüldüğünü ve bu dönemde karşısına çıkan fırsatları göremediği gibi, olumsuz durumlar için tedbir almakta da gecikeceğini tabir eder. Farklı bir yorumu da bulunan rüya, sakin ve huzur dolu bir sürece girildiğine de yorumlanır. Yakın zamanda çok fırtınalı günler geçirmiş olanların sükunet içinde bir müddet kendilerini dinleyeceklerini ve biraz daha güçlenmek adına, kısa bir tatile çıkacaklarını veya yalnız kalmayı tercih edeceklerini de delalet eder.

Rüyada Havada Durmak

Havada durmak, belirsizliğin ifadesidir. Yakın gelecekte rüya sahibinin karar vermek açısından zorlu bir sürece gireceğini bildirir. Düşüncelerde net olamamak veya alınacak kararların iyi mi, kötü mü olduğunu bilememek nedeniyle hiçbir şey yapmadan öylede kalmak manasına geldiği gibi, bir bakıma etrafta olan bitene kayıtsız kalmak anlamına da gelir. Yerleşik bir hayat yaşamayan veya aile desteği görmeyen kişilerin kendilerini güvensiz hissetmelerinden ötürü aidiyet duygularının olmadığını, bu yüzden de düzenli bir yaşam kuramadıklarını ifade eder.

Rüyada Havada Uçmak

Her türlü imkanı elde etmek, konforlu bir hayat sürmek demektir ancak öte yandan kişinin kendisinden başkasını düşünmediği için aşırı zevk ve sefa içinde yaşadığını, çevresindeki kişilere hayrı dokunmadığı gibi, yakınlarının dertlerine de kayıtsız kaldığını ifade eder. Yaşamsal anlamda herhangi bir maddi kaygı içinde olmamak ve her işini halletmiş olmanın verdiği rahatlıkla konfor içinde yaşamak demektir.

Rüyada Havada Yürümenin Psikolojik Yorumu

Yerleşik düzeni olmayan ya da yerleşik düzene geçemeyen kişilerin ifadesidir. Aile bağlarının çok güçlü olmadığı durumlarda yetişmiş kişilerin ilerleyen yıllarda hayat konforları ne denli yüksek olursa olsun aile kurmakta veya bir yerde sürekli yaşama konusunda zorlandıklarını ortaya koyar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!