RuyaTabirleri.com

Rüyada Havai Fişek Görmek

Rüyada havai fişek görmek, rüya sahibinin hayatının ağız tadı içinde geçeceğine, ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine delalet eder. Kişi hoş sürprizlerle karşılaşacak, müjdeli haberler alacak, her günü bir diğerinden güzel ve heyecanlı geçecek demektir. Rüyada havai fişek görmek, makamının yükseleceğine bu güzel gelişmeyi kutlamak için rüya sahibinin eğlenceli bir davet verip, sevdikleri ile keyifli saatler geçirmesine tabir edilir.

Rüyada Havai Fişek Patlaması

Rüya sahibini hem çok şaşırtacak hem de çok mutlu edecek kadar güzel bir haber alacağına işaret eder. Rüyada havai fişek patlaması, rüya sahibine ilk duyduğu anda şok etkisi yapacak kadar hayırlı şeyler duyup, sonradan da bunun keyfini yaşamasına yorulur.

Rüyada Havai Fişek Atmak

Rüyada havai fişek atmak, rüya sahibinin geleceğinin parlak, kısmetinin ve şansının da açık olacağı anlamına gelir. Kişi, ileride gazetelere, dergilere ve televizyon haberlerine konu olacak kadar büyük başarılara imza atacak, uluslararası camiada çok ünlü bir kimse haline gelecektir.

Rüyada Gökyüzünde Havai Fişek Görmek

Rüyada gökyüzünde havai fişek görmek, rüya sahibinin kariyerinde büyük bir gelişme göstereceğine bu sayede de terfi ederek hayalini bile kuramayacağı kadar yüksek makamlara ulaşıp önemli bir kimse haline geleceğine delalet eder.

Rüyada Havai Fişek İzlemek

Rüyada havai fişek izlemek, rüya sahibinin yaptığı güzel işler sayesinde, toplumda ve iş hayatında itibarının ve ününün artacağına, kendisinin de bundan büyük mutluluk duyacağına ve durum karşısında gururlanarak keyfini doyasına yaşamasına yorumlanır.

Rüyada Havada Yıldız Görmek

Rüyada havada yıldız görmek, rüya sahibinin olumlu enerjisi sayesinde insanlar arasında çok sevileceğine, kem gözlerden ve nazardan korunacağına, geleceğinin de başarılar ve zaferlerle dolacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!