RuyaTabirleri.com

Rüyada Havalanmak

Rüyada havalanmak, uzun zamandan beri türlü sıkıntılar ile boğuşan rüya sahibinin, epey uğraştıktan ve büyük aramalar sonucu kendisi uygun bir ortak bulacağına bu ortak ile çok hayırlı ve güzel bir işe gireceğine, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayırlı bazı adımlar atacağına ve büyük bir zenginliğin önünü açacak bir kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Yerden Havalanmak

Rüyayı gören kişinin, büyük bir iş adamından alacağı ortaklık çağrısı ya da bir iş ile çok hayırlı kapıları kendisine açacağına, bu sayede büyük atılımlar gerçekleştireceğine, içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine rivayet eder.

Rüyada Uçağa Binip Havalanmak

Kısa bir süre önce bazı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurmuş olan rüya sahibinin, artık kendi işini kuracağına ve kısa zamanda kendi kazancını eline alacağına, bu sayede öz güven kazanacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, her çalışması ile büyük ses getireceğine ve kendisini kıskanan insanları atacağı her adım sayesinde daha çok üzeceğine delalet eder.

Rüyada Havalanarak Uçmak

Rüyayı gören kişinin, kendi çabaları ile kuracağı işte çok rahat bir hayat kazanmak için gereken parayı çok kısa sürede kazanacağına, büyük atılımlar yapacağına, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine tabir edilir.

Rüyada Uçakta Havalanmak

Rüya sahibinin, çok başarılı ve doğru adımlar atarak rahat edeceği bir döneme gireceğine, işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına ve işyerinde çok güzel çalışmalar ortaya koyacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Havalanmak İle İlgili Rüyalar;

  1. KADİR (19 Kasım 2014 saat: 15:04)

    merhaba rüyamda iki tane bank var birinde ben oturuyorum yanımdaki bankta orta yaşta bir bayan ve hatırlayamadığım biri oturuyordu ve benim solumdan bi işmakinesi geldi önümde durdu ve ucundan bir parça uzamaya başladı herkes dikkatle merakla incelemeye başladı bende uzayan parçaya tutundum ve havalandım yavaş yavaş havalandı ağaçların evlerin üstünden geçtik biraz korku vardı ve tekrar yavaşca alçaldı uzaması durdu yere indim rahatladım tabiri nedir acaba saygılarımla

  2. SU (09 Kasım 2014 saat: 12:14)

    MERHABA.BEN SİZE İLGİNÇ BİR RÜYAMI ANLATACAĞIM. RÜYAMDA BEN ANNEM VE KARDEŞİM HEP BERABER EVDE OTURUYORUZ AKŞAM SAATLERİ. BEN GÖKYÜZÜNE BAKARKEN BİR ANDA BAŞKA BİR DÜNYANIN AYNI BİZİM DÜNYAMIZIN TIPKISI IŞIKLAR VAR DÜNYADA NEYSE HIZLA BİZİM DÜNYAMIZA YAKLAŞTIĞINI GÖRÜYORUM VE ÇIĞLIK ATIYORUM HER KEZE HABER VERİYORUM YANİ AİLEME VE HEPİMİZ BİRBİRİMİZE SARILIYORUZ. DÜNYA BİZE ÇARPMADAN 1 METRE KADAR YAKINLIKTA GEÇİP GİDİYORMUŞ. AMA ÖYLE ŞİDDETLİ HIZLA GEÇİYOR Kİ, BİZİM DÜNYAMIZ SALLANIYOR ETKİSİYLE. ÇOK ŞÜKÜR Kİ ATLATTIK DİYE SEVİNİYORUZ. ÇOK KORKMUŞTUM DÜNYANIN SONU GELMİŞ GİBİ. YORUMLARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM. TEŞEKKÜRLER.

  3. Mehmane (19 Ekim 2014 saat: 15:32)

    Selam. Ruyamda ailemde benden baska her kesin kanadi oldugunu tum ailenin uctuhunu gordum. Kanadim olmamasina ragmen ben de ucuyordum. Kanadim olmadigi icin hunkur hunkur agliyordum fakat kimse tepki vermiyordu. Daha sonra ucamadim ve ucmak icin ciplamaya basladim. Ama ucamadim daha sonra da uyandim. Sitede baktim ama tam uygun olmadigini dusundugum icin size sormaya karar verdim. Umarim axiklaya bilmisimdir. Bunun manasini yazarsaniz cok sevinirim. Simdiden

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,