RuyaTabirleri.com

Rüyada Havalimanı Görmek

Rüyada havalimanı görmek, kötüye giden işlerin yavaş yavaş düzeleceğine, geçim sıkıntısının biteceğine, yeni başlangıçların yapılacağına, herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına, kötü günlerin biteceğine, uğursuzlukların ve şanssızlıkların sona ereceğine, aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına ve hayal edilen her şeye kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada Havaalanı Görmek

Kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında başına gelen kötü olaylardan ötürü düştüğü çıkmazdan kurtulacağına, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, sıkıntıların, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, rızkının artacağına ve yapacağı çalışmalar sayesinde başarı ve kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada Havaalanına Gitmek

Kazanılan başarılar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, kurulan hayallerin gerçeğe çevrileceğine, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, ferahlığa çıkılacağına, tartışmaların sona ereceğine ve yardım isteyen kişilere yardımcı olunacağına işaret eder.

Rüyada Havaalanında Olmak

Sıkıntıların çözüme kavuşacağına, harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, büyük uğraşlar verilerek ve alın teri dökülerek ortaya konulan çalışmaların büyük kazanç getireceğine ve kariyer planında çok iyi bir noktaya gelineceğine delalet eder.

Rüyada Havaalanında Beklemek

İş hayatında ve aile hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, yapılan çalışmalar ve ortaya konulacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine sıkıntıların ve zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine ve sevilen kişilerle çok büyük mutluluklar yaşanacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Havalimanı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Oznur (05 Ocak 2015 saat: 14:01)

  Rüyamda Eşimle birlite Mekke’ye Kabeyi ziyarete karar verdik.internetten en erken saat kacta buçuş var biletin saatlerine baktık.aksam saat 8 ucağına binip sabah kabede olucağımızı düşünerekbiletimizi aldık.havalimanında boardda uçağımızın iniş saatine baktım.uçagımızı bekledik.daha sonra kendimizi kabeyi ziyarette bulduk.kabede gezinirken yagmur yağıyodu ve ıslandık.

 2. yemlihan (07 Aralık 2014 saat: 11:50)

  rüyamda ilk öncelikle bi yere gidecektik ve bu yere uçakla gidecektik uçağa binmek için havaalanına gittik havaalanına varınca kapıdan içeriyi gördüm içerde savaş uçakları vardı 2 tanesi havalandı bende kendi yolcu uçağımın gelmesini beklerken rüyadan uyandım

 3. yemlihan (06 Aralık 2014 saat: 12:22)

  ben rüyamda havaalanın a gittigimi gördüm havaalanına vardım baktım f-16 lar uçuyordu sonra bizim uçagı bekledik (yolcu uçağı) VE sonra rüyadan uyandım . (rüya bu kadar fakat kısa olduğu için göndermiyor bu yüzden bu parantesi yazdım)

 4. fatmagül (19 Mart 2014 saat: 20:24)

  rüyamda eşim beni terkediyordu.baska bir ülkeye gidicekmis.ben nasıl aglıyorum beni terketmesin diye. tam hatırlamıyorum ama ögreniyorum bir şekilde beni terkedeceğini.uçagı gelmeden onu engellemeye çalışıyorum havaalanında yakalıyorum.ikna ediyorum affedıyor ama sonradan hep yüzüme vuruyor..bu aradada.aramız gerçek hayattada bozuk.beni terketti.

  açıklarsanız sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,