RuyaTabirleri.com

Rüyada Havaya Yükselme

Rüyada havaya yükselme, kişinin ruhani bir yolculuğa çıkması anlamına gelir. Genellikle dünya işlerinden elini eteğini çekmek ve mütevazi bir münzevi hayata dönüş yapma isteğine işaret eden rüya, kişinin maneviyata verdiği önemin de altını çizer. Doğaya hayran olunduğunu ve yaratılış ile ilgili soruların kişinin zihnini sürekli meşgul ettiğini, cevap bulabilmek için derin araştırmalara gireceğini ve bu konuda ilim irfan sahibi kimselerden fikir alarak kendini daha da geliştirmek için çaba göstereceğine alamet eder. Havaya yükselme aynı zamanda başarının kişiyi onore etmesini ve toplumsal statüsünün bir anda tırmanışa geçeceğini de bildirir. Kendisiyle gurur duyulacak işler yapan kişinin aldığı takdirle daha da başarılı işlere imza atacağını da tabir eder.

Rüyada Havaya Yükselip Sonra Düştüğünü Görmek

Uzun süren başarılı bir hayatın sonuna yaklaşıldığına ve kişinin beklenmedik bir şekilde talihinin ters döneceğini bildirir. Sahte bir dünya oluşturan kişilerin dostunu düşmanını bilemeyecek kadar şaşkın bir hale düşeceğini de ifade eder. Genel olarak hayatın kendisini işaret eden rüya, sağlıkla ilgili sorunların habercisi olduğu gibi, maddi olarak da sorun yaşanacağına, dostlukların bir anda bozulup kişinin düşmanlarının artacağını da bildirir.

Rüyada Havaya Yükselen Birilerini Görmek

Gösteriş budalası insanlarla arkadaşlık edildiğine, sahte bir dünyada yaşandığına ve bu ortamın kişiyi manevi olarak sıktığına alamettir. Çekememezlik içinde olan ve rüya sahibinin düştüğü anı bekleyen, onun başarısını kıskanan ve zor durumda kalmasında sevinen kişilerin sayıca fazla olduğunu da bildiren rüya, kişiye çevresine ve arkadaşlıklarına dikkat etmesi konusunda önemli bir uyarı olarak da görülmelidir.

Rüyada Havaya Yükselmenin Psikolojik Yorumu

Metafizikle yakından ilgilenen ve ruhsal gelişimine önem veren kişilerin gördüğü bir rüyadır. Genellikle pozitif bilimlerden ziyade spritüal düşünce ile ilgilenildiğine, kişinin kendi iç yolculuğuna çıkarak varoluş sebebini sorgulamaya başladığını bildiren sembolik bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!