RuyaTabirleri.com

Rüyada Havayı Bulutlu Görmek

Rüyada havayı bulutlu görmek, sıkıntıya, kuruntu ve kuşku içinde olmaya, gelecek planlarında belirsizliğe alamettir. Rüya sahibini kuşkuya düşürecek bazı davranışların hasıl olacağına, en güvenilen kimselerin dahi kişiden bir şeyler gizlediğini düşünmek suretiyle sıkıntı içinde kalmaya, eşler arasında gizli kapaklı işler oluşmasına ve bu nedenle güven problemi yaşamaya yorumlanır. Her ne kadar çok kötü olaylara yorumlanmasa da, kişinin keyfini kaçıracak bazı gelişmelerin habercisidir. İş açısından yeni yer açmayı düşünenler için şartların doğru olmadığını, sabrederek bir süre daha beklemelerinin hayırlarına olacağını bildiren rüya, evlilik kararı vermek isteyenlerin de acele etmemelerinin doğru olacağını işaret eder. Her türlü girişimin bu dönemde kişiye fayda sağlamayacağını, zararlı çıkmasa bile, maddi olarak zayıflayacağını ve boşa zaman kaybı yaşayacağını ifade eder.

Rüyada Havayı Bulutlu Ve Yağmurlu Görmek

Nazar yüzünden işlerde yaşanacak bazı aksiliklere işaret eden rüya, başarı yolunda emin adımlarla giden kimselerin, bazı kötü niyetli insanlar yüzünden planlarında aksamalar yaşayacaklarını, akıllıca hamlelerle bu problemlerin üstesinden geleceklerini, insanların sözlerine aldırmadan, yollarına devam edeceklerini bildirir. İnatla gidilen bir yolun sonunda mutlu olmak, zorlu bir süreç geçirdikten sonra emellerine kavuşmak olarak da tabir edilir.

Rüyada Havayı Parçalı Bulutlu Görmek

Parçalı bulutlu hava görmek, gelip geçici sorunlara alamettir ve kişinin hayatı boyunca arada sırada karşılaşacağı küçük aksilikler dışında kederden uzak yaşayacağını bildirir. Duygusal biri olunmasından dolayı olaylardan çabuk etkilenen rüya sahibinin, herkese yardım etmeye çalışacağını, iyi kalpli olmasından dolayı çevresine de hayrı dokunacağını bildirir. Geçim sıkıntısı yaşanmasa da, zaman zaman darlık çekileceğini bildiren rüya, geleceğin güzelliklerle dolu olacağını, çekilen her derdin sonunda büyük mutlulukların geleceğini de işaret eder.

Rüyada Havayı Bulutlu Görmenin Psikolojik Yorumu

Alınganlık ifadesi olan rüya, her konuda duygularla hareket edildiğini, küçük olaylara dahi büyük tepkiler verildiğini ve kişinin hayat sevincini hemen kaybettiğini bildirir. Duygu geçişleri esnasında yaşanan buhrana da tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!