RuyaTabirleri.com

Rüyada Havlu Görmek

Rüyada havlu görmek kişinin nasibi olarak ifade edilir. Rüyada yeni ve temiz bir havlu görmek hayattaki güzel gelişmelere ve yeniliklere delalet eder. Rüyasında havlu gören kişinin önünde büyük hedefleri ve idealleri vardır. Rüya sahibi hayatta her istediği şeyi yapma ve kavuşma mutluluğuna nail olacaktır, Allah kendisine istediği her şeyi nasip edecektir.

Kazancı ve ekmeği hiç eksilmeyecek, geçim derdine düşüp sıkıntı çekmeyecektir. Rüyada beyaz havlu görmek kişinin temiz düşüncelerini ve niyetlerini ifade eder, kırmızı havlu plan ve projelerin en kısa zamanda hayata geçirileceğine, yeşil havlu görmek türbe ziyaretine, kalan diğer renklerin hemen hepsi de kişinin kafa dağınıklığına delalet eder.

Rüyada Havlu Aldığını Görmek

Rüyada havlu almak iyi niyeti ve gönül temizliğini ifade ederken aynı zamanda kısmet olarak yorumlanır. Kişinin bir işten nasiplenerek kendi rızkını ve kazancını çıkaracağında delalet eder.

Rüyada Havlu Yıkamak

Rüyada havlu yıkamak mutluluk anlamına gelir. Kişinin çok istediği şeyi yaparak, herkes tarafından onur duyacağı sözler işitmesine ve uzun süre dillerden düşmemesine delalet eder.

Rüyada Havlu Kenarı Görmek

Rüyada havlu kenarı görmek mal ve para ile tabir edildiği gibi aynı zamanda kişinin hayatındaki başarıları işaret eder. Rüya sahibi ek bir iş alarak kazancını arttıracak ya da mal varlığı edinecek demektir.

Rüyada Havlu Hediye Almak

Rüyada havlu hediye almak ya da vermek küslerin barışmasına delalet eder. Rüyada hediye havlu gören rüya sahibi uzun zamandır aralarında küslük olan kişiyle küslüğü ve kırgınlığı bitirerek barış ilan edecektir.

Rüyada Banyo Havlusu Görmek

Rüyada banyo havlusu görmek şans ve kısmettir. Banyo havlusu gören kişinin başarılarının önündeki tüm engeller ortadan kalkar. Bu kişinin geleceğinin de çok parlak olacağı tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!