RuyaTabirleri.com

Rüyada Havlu Görmek

Rüyada havlu görmek kişinin nasibi olarak ifade edilir. Rüyada yeni ve temiz bir havlu görmek hayattaki güzel gelişmelere ve yeniliklere delalet eder. Rüyasında havlu gören kişinin önünde büyük hedefleri ve idealleri vardır. Rüya sahibi hayatta her istediği şeyi yapma ve kavuşma mutluluğuna nail olacaktır, Allah kendisine istediği her şeyi nasip edecektir.

Kazancı ve ekmeği hiç eksilmeyecek, geçim derdine düşüp sıkıntı çekmeyecektir. Rüyada beyaz havlu görmek kişinin temiz düşüncelerini ve niyetlerini ifade eder, kırmızı havlu plan ve projelerin en kısa zamanda hayata geçirileceğine, yeşil havlu görmek türbe ziyaretine, kalan diğer renklerin hemen hepsi de kişinin kafa dağınıklığına delalet eder.

Rüyada Havlu Aldığını Görmek

Rüyada havlu almak iyi niyeti ve gönül temizliğini ifade ederken aynı zamanda kısmet olarak yorumlanır. Kişinin bir işten nasiplenerek kendi rızkını ve kazancını çıkaracağında delalet eder.

Rüyada Havlu Yıkamak

Rüyada havlu yıkamak mutluluk anlamına gelir. Kişinin çok istediği şeyi yaparak, herkes tarafından onur duyacağı sözler işitmesine ve uzun süre dillerden düşmemesine delalet eder.

Rüyada Havlu Kenarı Görmek

Rüyada havlu kenarı görmek mal ve para ile tabir edildiği gibi aynı zamanda kişinin hayatındaki başarıları işaret eder. Rüya sahibi ek bir iş alarak kazancını arttıracak ya da mal varlığı edinecek demektir.

Rüyada Havlu Hediye Almak

Rüyada havlu hediye almak ya da vermek küslerin barışmasına delalet eder. Rüyada hediye havlu gören rüya sahibi uzun zamandır aralarında küslük olan kişiyle küslüğü ve kırgınlığı bitirerek barış ilan edecektir.

Rüyada Banyo Havlusu Görmek

Rüyada banyo havlusu görmek şans ve kısmettir. Banyo havlusu gören kişinin başarılarının önündeki tüm engeller ortadan kalkar. Bu kişinin geleceğinin de çok parlak olacağı tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Havlu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ahmet (23 Ocak 2014 saat: 22:00)

  rüyamda elimde bavul ile gündüz vakti sevdiğim kızın evine giriyorum içeri girdiğimde annesini görüyorum bana bakıp tebessüm ediyor içeriye doğru gittiğimde babası karşıma çıkıyor normalde uzun saçlı olan babasının kısa saçı vardı ve ben gördüğümde şaşırma ve korkudan dolayı pardon amca yanlış oldu deyip geriye doğru çıkarken dur oğlum herşeyi biiliyorum deyip tebessüm ediyor sonra sevdiğim kız ve kardeşi ile birlikte muhabbet ediyoruz sonra ben lavaboya elimi yüzümü yıkamaya gidiyorum havlu ile elimi kurulayacağım sırada sevdiğiğm kzın annesi o havlu pis onu bırak bu temiz havluyu al diyor ve alıp siliyorum

 2. firdes (14 Ocak 2014 saat: 15:10)

  Ruyamda, esimle denizi yuruyerek gecmisiz cok buyuk 3 katli restoranta girmisiz birbirimizi kaybettik, ben daracik merdivenden ucuncu kata ciktim esimi ariyorum bulamiyorum, sonra orda ciktim denize dogru yurudum kumun ustunde esim birkagida not yazmis burasi 3 te caysaati var simdi mevlut okuncak diye not yazmis, kagidin ustunde minik minik bussuru karinca vardi, birde kumun ustunde ekmek parcasi ggordum, bu ruya istanbuldaymisiz. Ben gercekte Amerikadayim.saygilar

 3. fatoş (08 Ocak 2014 saat: 09:03)

  rüyamda 5 ay önce ölmüş olan komşumuzu gördüm rüyamda bu kişi elinde havlu ile karşıma dikiliyo ben çok korkuyorum sen öldün ne işin var burda diye soruyorum kendisi konuşmuyor eşi mezarın içinde tekrar dirilmiş diyo.aynı rüya içersinde bir bahçe görüyorum yemyeşil bütün sebzeler dikilmiş ve bir dut ağacı var ve ben o dut ağacından yiyorum fakat dutlar tam oluşmamıştı bahçede ki sebzeler okadar muntazamdıki sanki kartpostal gibiydi

 4. şeyma (29 Aralık 2013 saat: 19:54)

  bir sınıfta en ön sırada oturmuşum;
  yanımda 45 yaşlarında güya tanıdığım bi kadın var,(gercekte tanımıyorum)
  kadın bana ve bizim arkamızda oturan kadınlara hamile olduğu haberini veriyor,
  ben cok sevindiğimi söyluyorum, ve ona çok özenıyorum,
  ben de bu yaşta hamile kalmayı cok istiyorum dıyorum kadının yanına sokularak, ona cok özendiğimi söyluyorum,
  o arada zikir dağıtılıyo,
  bana 209 tane la ilahe illallah (yada tam hatırlamıyorum başka bir zıkır de olabılır) cekmemi soyluyo yanımdakı kadın,
  ben de unutmamak ıcın sol elımın içine 209 yazıyorum,ama once 206 yazıyorum son rakamı 6 nın üzerini karalayıp 9 yazıyorum. ve hemen gözümü açtım.yanı sayının son şekli 209 idi.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,