RuyaTabirleri.com

Rüyada Havuç Görmek

Rüyada havuç görmek kısmet olarak yorumlanır. Kişinin hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına işaret ederken şansının da her zaman ayağına geleceğine delalet eder. Rüyasında havuç gören kişi çok çalışmasının mükâfatını ileride bir eli yağda bir eli balda bir hayata sahip olarak alacaktır.

Bir kişi rüyada havuç yediğini görürse o kişinin mert ve cömert olduğu söylenir. Ne kadar malı ve parası varsa o oranda da cömert ve yardım severdir. Rüya sahibi paylaşmayı bilen, hak yolundan giden, iyi kalpli ve güler yüzlü kimse olarak yorumlanır.

Rüyada Havuç Yemek

Rüya sahibinin daha ömrünün baharındayken, ruh eşini bulmasına, en güzel zamanlarında mutluluğu yakalamasına delalet eder.

Rüyada Havuç Suyu Görmek

Dertlere derman bulmaya işaret eder. Rüya sahibi ayağına dolanan şeylerden kurtulacak, kafası rahat edecek, gönlü de huzur bulacak demektir. Rüyasında haç suyu gören kişi sırtında gereksiz yere kambur olan şeylerden kurtulacak demektir.

Rüyada Havuç Turşusu Yemek

Rüya sahibinin amacına giden yolda karşısına çıkacak olan zorluklardır. Belki zor olacak ve zaman alacak ama bu hedeflerin yine de gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada Havuç Salatası Görmek

Bol rızık, bol nimet ve bol kazanç anlamına gelirken kişinin karşısına çıkacak olan hayırlı bir gönül işidir.

Rüyada Havuç Soymak

Kişinin hayatı boyunca yaşayacağı zahmete işaret eder. Rüya sahibi istediği şeyi elde etmek için hep çile çekecek, istediği şeye daha sonra sahip olacak demektir.

Rüyada Havuç Almak

Ferahlık ve esenlik bulmak ile tabir edilir. Rüya sahibinin sağlığı ve neşesi yerine gelir, işleri ve kazancı artar.

Rüyada Havuç Toplamak

Geçim sıkıntısı ve darlıktır. Rüya sahibinin bütçesinin kısıtlı olacağını ve bu nedenle geçinmekte zorlanacağını ifade eder.

Rüyada Havuç Rendelemek

Her zaman iyiye yorumlanan rüya eli bol biri olunacağına, kazancından başkalarına da vereceğine, aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan rüya sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına yorumlanır. Zihinsel yorgunluktan kurtulmak ve şifa veren tesislerde konaklanacak kısa bir tatile çıkmak manasına gelen rüya, zor hedefleri olan kişilerin kısa vadede yollarındaki pürüzleri temizleyerek amaçlarına ulaşacaklarına tabir edilir.

Rüyada Havuç Doğramak

İşleri çeşitlendirmek, büyütmek, yeni girişimler için ortaklar aramakla geçecek bu sürenin kişinin işine olan tam konsantrasyonu sayesinde kolaylaşacağını ifade eder. İstekleri gerçekleştirmek için zamanın ve zeminin en uygun olduğu dönemde bulunulduğunun altını çizer ve şansın kişiden yana olduğunu belirtir.

Rüyada Havuç Tarlasında Çalışmak

Hayal dünyasından kurtulmak ve gerçeklere yüzünü çevirmek manasına gelen rüya, hazır parayla bir müddet idare eden rüya sahibinin artık kendi kazancını yemeğe başlayacağını ve bundan sonra kendisinin ailesine olan minnet borcunu ödeyeceğini, aldığı borçları vaktinde geri vereceğini bildirir. Bedensel güç kullanarak çalışılması gereken bir işe girileceğinin haberini veren rüya, hırslı ve azimli biri haline gelmenin, para biriktirmeye başlamanın da delaletidir.

Rüyada Marketten Havuç Almak

Kısmetli olmaya ve beklenmedik zamanda ortaya çıkan bir akrabanın yapacağı teklif sonrasında iş değişikliğinde bulunmaya yorumlanır. Kişinin daha iyi şartlarda çalışacağına, eline geçen paranın hayatını bir hayli rahatlatacağına ve içe kapanık ruh halinden sıyrılarak, çekingenliğini üzerinden atan rüya sahibinin iş alanında kendisini kanıtlama imkanı bulacağına tabir edilir.

Rüyada Çürümüş Havuç Görmek

Emeklerin zayi olacağını, bir iş için yatırılan paranın boşa gitmesinden sonra kişinin gözyaşı dökeceğini bildirir. Özellikle birikimlerini bir tanıdık vasıtasıyla borsa veya döviz gibi yatırımlarla değerlendirmek isteyen kişilerin büyük kayıplar yaşayacaklarına ve bu kimseyle de aralarının bozulacağına delalet eder. Çürümüş havuç yemekse, uğursuzluklara maruz kalmak, dostlardan beklenmedik kötü davranışlar görmek ve hakkını kaybetmek anlamındadır.

Rüyada Havuç Tatlısı Yapmak

Evlatlarıyla arasında güzel bir uyum yakalayan ebeveynlerin ev içindeki huzurlarının tam olacağına, eşlerinden her daim özel ilgi ve saygı göreceklerine, ailelerine bağlı yaşayacaklarına yorumlanır. Güzel giden bir hayatın, gelecekte de kişiyi mutlu edecek gelişmelerle süsleneceğini, kutlamalar, davetlerle dolu geçen sosyal bir hayatın içinde olunacağını da bildirir.

Rüyada Havuç Haşlamak

Alınacak bir tavsiye üzerine hareket etmek ve sonucunda iyi kazançlar elde etmek, yolculuklarda şanslı olmak, kariyerli, kişiye iş alanında yardımları dokunacak kimselerle ahbaplık etmek demektir. Havuç haşlayıp yediğini görmek kendi şansını yaratmak, zenginleşmek ama asla böbürlenmek demektir. Bekar kişiler için eşlerinin zengin bir aileden olacağına ve evliliklerinin hemen ardından hayatlarının çok büyük değişikliklere maruz kalacağına tabir edilir.

Rüyada Havuç Yemeği Pişirmek

İşleri gözünde fazla büyüten kimselerin korktukları gibi sonuçlar almayacaklarını ve dayanıklılıklarının artacağını, problemler karşısında ürettikleri pratik çözümler sayesinde amirlerinin gözüne gireceklerini ve hak edilmiş bir terfiyle mutluluk gözyaşları dökeceklerini işaret eder.

Rüyada Havuç Kızartması Görmek

Havuç kızartması yükselişe geçmek, işlerde zirveye oturmak, ithalatla uğraşmak ve kendini kanıtlamak demektir. Havuç kızartması yemek ise sürpriz şekilde kalacak bir miras sayesinde ev sahibi olmak, işine maddi katkıda bulunmak anlamlarına gelir.

Rüyada Sarı Havuç Görmek

Sabırlı olmayı gerektiren, uzun vadede sonuç verecek bir işin peşine düşecek olan rüya sahibinin çevresinden de önemli destekler göreceğini, arzularına geç de olsa kavuşacağını bildirir. Zamanı henüz gelmeyen bir mutluluğun da habercisidir.

Rüyada Çamurlu Havuç Görmek

Genellikle işlerde sık sık çıkacak pürüzlere, aksiliklere ve dikkatsizlikten, yorgunluktan kaynaklanan bazı kazalara dikkat çeker. Kişinin kendisini aşırı yormasından dolayı işinde verimin düşeceğini, dinlenmesi halinde yeniden eski başarılarını devam ettireceğini alamet eder. Çamurlu havucu yıkamak bir sıkıntıdan sıyrılmak, bir düşmandan kurtulmak demekken, çamurlu havuç yemek ise bile isteye yapılan bir hatanın, günah işlemenin tabiridir.

Rüyada Havuç Yiyen Birini Görmek

Yakın arkadaşların, akrabaların veya sevilen kimselerin başarıları ile gurur duymak ve kıskançlık yapmamak, hayatındaki eksiklikleri dert etmeden yaşamak demektir. Aynı zamanda rüya sahibinin içinde ukde kalan bir meseleye de dikkat çeker.

Rüyada Havuç Suyu İçmek

Erken emekliye ayrılmak veya mevcut işten ayrılıp daha hafif koşullara sahip bir mesleğe geçiş yapmak demektir. Rüya sahibinin bundan sonra maddi kaygılarından kurtulacağını, sadece hayatını idame ettirecek, kendisini oyalayacak işlerle iştigal ederek, dinleneceğini, hobilerine vakit ayıracağını bildirir.

Rüyada Havuç Püresi Görmek

Olgun tavırlı bir hanımla dünya evine girmek, aile içindeki pürüzlerde bir büyükten yardım almak ve sorunlarla yüzleşerek geleceği daha farklı şekilde, hatalardan ders alarak inşa etmeye karar vermek demektir. Havuç püresi yiyen kişinin kızı olur ve çocukları atletizm, basketbol gibi spor alanlarında başarı gösterirler. Sağlık açısından kişinin hiçbir sıkıntıya düşmeden yaş alacağının da ifadesidir.

Rüyada Havuç Satmak

Yeni ve hareketli bir işe girmek, kendine yeni bir kazanç kapısı açmak için çeşitli kurslara katılmak, becerilerini geliştirmek demektir. Rüya sahibinin kendisini amaçladığı kariyere ulaştırmak için çok çalışacağını ama her adımının sonucunu kısa vadede alacağı için daha da motive olmuş şekilde hareket edeceğini tabir eder.

Rüyada Havuçlu Lokum Görmek

Her açıdan yüz güldürecek iyi bir haberin hane üzerindeki olumlu etkilerini, kişinin üzerindeki tutukluğu atarak eski gücüne, neşesine kavuşacağını bildirir. Havuçlu lokum yemek ise afiyette ve sağlıkta olmaya, aile büyüklerinin uzun yıllar hayatta olacaklarına yorumlanır.

Rüyada Havuç Dilimi Görmek

Küçük değişimlere uğramaya ve bazı kararlardan vazgeçmeye yorumlanan rüya, kişinin inatçılığı yüzünden bir miktar para kaybı yaşayacağını ifade edilir. Ders alınacak nitelikte bir sorun olacağını fakat kişinin hayatında ciddi etkileri olmayacağına da delalettir.

Rüyada Havuç Yağı Görmek

Çok kazanılacak, zengin olunacak günlere adım atıldığını ve özel olarak ticarette büyük başarılar gösterecek olmaya tabir edilir. Yıllardır bekleyen, sürüncemede kalan sıkıntılı bir işin, bir davanın umulmadık şekilde kolayca hallolacağını bildirir. Saçına havuç yağı sürmek uzun ömre, vücuduna sürmek ise görsel olarak herkesin dikkatini çekecek bir güzelliğe kavuşmak, arka arkaya çıkan kısmetlere sahip olmak manasına gelir.

Rüyada Havuçlu Tart Yemek

Güler yüzüyle, tatlı diliyle kişinin gönlünü fethedecek olan bir arkadaşa, karşı cinsle keyifli sohbetlerde bulunmaya, hayat arkadaşıyla karşılaşmaya tabir edilir. Özel yaşamdaki isteklerin sıkıntı yaşanmadan gerçek olacağına da müjde verir.

Rüyada Havuçlu Pasta Görmek

Hem mevkiye, hem de çok para kazanmaya, zenginliğe alamet olan rüya, kişiye güzel öğütler veren yaşlı bir kimseyle konuşarak işlerin yönünü değiştirecek olmaya da yorulur.

Rüyada Havuçlu Tavuk Yemeği Yapmak

Kötü ilişkilerden çıkmak, düşmanlardan, art niyetli insanlardan kurtulmak ve kendi işinin başına geçerek tüm olumsuzlukları zihninden atıp, yeni bir başlangıç yapmaya alamet eder.

Rüyada Tavşana Havuç Vermek

Mesleğini bir başkasına öğretmek ve genç birini işe sokmak, sevap kazanmak demektir. Kişinin aceleci tavırlardan vazgeçerek nefsini kontrol etmeyi öğreneceğini, hayatını daha iyi şartlarda sürdürmek için kendisine verilen öğütleri dinleyeceğini delalet eder.

Rüyada Havuç Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin bir rehbere, kendisine yoldaşlık edecek karşı cinsten biriyle yakınlaşmaya duyduğu özlemi ifade eder. Tek başına yaşayan ama yalnızlıktan bunalmış kimselerin, hayat eşini bulmak istediklerini bildiren rüya, genellikle dış görünüşün kişinin iç yaşantısıyla çeliştiğini de ortaya koyar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Havuç Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Narin (24 Aralık 2015 saat: 00:36)

  Rüyamda bir bakkala giriyorum eşim ve aablam yanımda bakkal ne çok aydınlık nnede çok karanlık. Dondurmaların olduğu bölüme gidiyorum hamileyimde aynı zaman da rüyamdada gerçekdede hamileyim. Neyse dondurmalar farklı farklı farklı parmak şeklinde havuç şeklinde çok dikkatimi çekiyor özellikle havuç şeklindeki dondurma çok dikkatimi çekiyor ve ablama gösteriyorum ama ne canım çekiyor ne alıyorum böyle tuhaf bi rüya. Rabbim hayırlara çıkarsın inşallah. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim. Hayırlı geceler

 2. Muhammet Osman (24 Kasım 2015 saat: 11:13)

  Evin mutfafında annemle otururken, birden mutfağın köşesinde Bi çatlak olduğunu fark ettim eğildim ve arasına baktığımda mavi Bi demir parçası duruyordu, o sıra yüzünü hatırlamadığım birisi annemle konuşmaya başladı ben ilk asılışımda demiri ordan çıkartamadım, ikinci asılışımda demir yerinden çıktı, “anne bu geçenlerde aradığınız demir deil mi dedim, evet oğlum ordaymış haberim var dedi şaşırdım ne alaka yarık birden oluştu nasıl haberi olur derken birden bi fanyans altından toprak hava doğru yükseldi durdu. Fanyandı kaldırıp toprağı eşeledigimde içinden kocaman bir havuç çıktı. Havucu elime aldım parçalanmaya başladı çöpe atmak için balkona çıktım, birde baktım saçı başı sakalı güzel uzun saçlı benim gibi 22 yaşlarında çok güzel bi arkadaş konuştuk ama hatırlamıyorum çok güldük iyi hatırlıyorum. Sonra biz balkondayken çok lüks ve güzel bi araba eve doğru yanaşıyordu. O sırada uyandım. Dinlediğiniz için saolun. Yorumlamanız hayırlara vesile olur inşallah.

 3. Dilek (07 Kasım 2015 saat: 10:38)

  Rüyamda uzun saçlı bi kadın saçlarını ucundan kesip dereye/nehre bırakıyordu.. Ve bu saçlar dereyi kirletmiyordu… Sonra sanki bunlar saç değilde havuçtu bi çooook havuç nehirde ilerliyordu.. Soyulmuş havuçların ardından hiiç soyulmamış havuçlarda dere boyu ilerliyordu topraktan çıktıkları halleri ile .. Sanki derede çoğaldıkça çoğalıyorlardı….

 4. Nermin Gülmez (25 Eylül 2015 saat: 12:05)

  Lokanta sahibi gibi yemek yapan bir yerden havuç aldım ama bir tane olduğunu söyledim. Kadın inanmadı ve benim bir torba aldığımı fark etti.ben çok utanıp hepsini geri verdim. Kadın olsun sen al sonra parasını verirsin diyor ama ben kabul etmedim

 5. özge (09 Mayıs 2015 saat: 13:51)

  merhaba ben rüyamda evime birtane küçük fare girmiş ilk başta korkuyorum farede kaçıyo tülün tepesine çıkıyo sonra ordan koltuğun altına kaçıyo benimde elimde büyük bir havuç varmış koltuğun altındaki fareye atıyorum öldürüyorum.yorumlarsanız sevinirim

 6. nehir (15 Şubat 2015 saat: 09:35)

  Merhaba, rüyamda karanlıkda babamla pazarda oluyoruz iki tezgah var ben birinden havuç ve pırasa alacağım fakat çamur bırakp babamın bulunduğu yere gidiyor babam alıyor tertemizdi. Sevdiğim kişiyle ormada ot ve çamurların üstünde yürüyoruz tanımadığım insanlar var. İğde ağaçlarına çarparak eve gidiyoruz. Evde aileden olmayan bir abla pilav yapmamı söylüyor. Tencereye yağı koyuyorum ama pilavı yapamıyorum.

 7. Dilan (28 Ocak 2015 saat: 16:03)

  Rüyamda; akşam erkek arkadaşımla birlikte kumsalda elimizde havuç olduğunu gördüm ve bi kısmını kesiyorduk hepsini aynı boya getiriyorduk havuçların. Ama yiyip yemediğimizi tam hatırlayamıyorum. Yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim :)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,