RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Havuza Girmek

Rüyada havuza girmek, rüya sahibinin ilim irfan sahibi olacağına, âlim kişiler arasına gireceğine, itibar kazanacağına ve insanlara yol göstereceğine rivayet edilir. Kişinin çalışkanlığı sayesinde makam sahibi olmayı başaracağına, işini en iyi şekilde yapacağına, bu sayede ün kazanacağına işaret eder. Rüyasında havuza girdiğini gören kişi ticaret ehli olur, kendi işinin başına geçer ve kendi patronu olur, karlı işler yaparak kazanç elde eder diye açıklanır.

Rüyada Havuzda Yüzdüğünü Görmek

Rüyada havuzda yüzdüğünü görmek, rüya sahibinin imkansız işlerin peşinden koştuğuna ve hırsıyla, inancıyla, kendine olan özgüveni ile bu işlerin üstesinden gelmeyi başararak herkesi kendine mest edeceğine işaret eder. Kişi, mesleğinde rakipsiz olacak demektir.

Rüyada Havuza Dalmak

Rüyada havuza dalmak, sıkıntı olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin yaşadığı kötü günler nedeni ile çok bunaldığına, sorunları çözmek için koşuşturmaktan, düşünmekten ve çareler aramaktan yorulduğuna ve içine kapanarak, elini eteğini her şeyden çektiğine işaret eder.

Rüyada Denize Girmek

Rüyada denize girmek, rüya sahibinin destek görmesine, parasızlığından kurtulmasına, geçimini rahatlıkla sağlamaya başlamasına ve rahata ermesine delalet eder. Rüyayı gören kişinin maddi anlamda güçlü bir kimseden fayda göreceği ve bu şekilde şifaya kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Deniz Görmek

Rüyada deniz görmek, ferahlık, bolluk ve berekettir diye tabir edilir.  Rüyayı gören kişinin zenginlik içinde bir yaşamı olacağına, hayatın tadını doyasıya çıkaracağına, her türlü keyfin ve nimetin tadına varacağına ve çok şanslı olacağına işaret eder.

Rüyada Havuz Görmek

Rüyada havuz görmek, insanlarla bilgisini, tecrübelerini, malını ve parasını paylaşacak kadar ulvi ve yüce gönüllü olan bir kimsenin varlığı üzerinden açıklanır. Kişi, sahip olduğu maddi ve manevi her şeyi hak yolunda harcayacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: