RuyaTabirleri.com

Rüyada Havuzda Yüzdüğünü Görmek

Rüyada havuzda yüzdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında hiç beklemediği bir anda çok büyük bir sıkıntı yaşayacağına ve bu yüzden kendisini çok kötü hissedeceğine alamet eder. Aynı zamanda, büyük bir sorunun ardından çok hayırlı ve güzel günler görmeye ve çok rahat bir döneme girip çok hayırlı ve güzel işler yapmaya delalet eder.

Rüyada Başkasının Havuzda Yüzdüğünü Görmek

İş hayatında çok büyük yarar sağlayacak araçların ve yetkilerin başkasına verildiğine, rüya sahibinin sahip olması gereken mevkilerde başkalarının oturduğuna ve bu durumdan ötürü rüyayı gören kişinin çok büyük bir üzüntü duyduğunu işaret edilir.

Rüyada Bulanık Havuzda Yüzdüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine, elindeki işten büyük zararlar göreceğine, sorunlarının ve sıkıntılarını gün geçtikçe büyüyeceğine ve bu durumlar için önlem alması gerektiğine rivayet eder. Ayrıca rüya sahibinin, daha dikkatli adımlar atması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Derin Havuzda Yüzdüğünü Görmek

Rüya sahibinin, çok rahat ve başarılı bir hayat istiyorsa eğer daha çok çalışması ve çok daha fazla emek vermesi gerektiğine, çok zor zamanlara kendisini hazırlaması gerektiğine ve ancak bu şekilde istediklerine kavuşacağına ve çok güzel günler yaşayacağına delalet edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, çok sağlıklı bir kişi olduğuna ve kendisine dikkat etmesi durumunda herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına tabir edilir.

Rüyada Havuzda Yüzen İnsanlar Görmek

İş hayatında ve sosyal hayatta kazanılacak başarıların ve maddi kazancın sadece rüya sahibine değil etrafındaki kişilere de fayda sağlayacağına, hayırlı işlerin birçok insana fayda getireceğine, sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine, sıkıntılara ancak bu şekilde çözüm bulunabileceğine delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,