RuyaTabirleri.com

Rüyada Havuzda Yüzmek

Rüyada havuzda yüzmek, hayal kırıklığı yaşamaya, emeklerin karşılığında nankörlük, hayırsızlık ve vefasızlık görmeye, incinmeye, üzülmeye, moral bozukluğu yaşamaya, üzgün ve mutsuz olmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin hayatında bir anda tatsız ve olumsuz olayların meydana geleceğine, kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına sadece maneviyatının çökmesiyle kalmayacağına aynı zamanda maddi anlamda da zarar edeceğine alamet eder. Bu rüya şanssızlık anlamına gelir.

Rüyada Havuzda Yüzdüğünü Görmek

Rüyada havuzda yüzdüğünü görmek, rüya sahibinin boyunu aşan sorunlarla karşılaşacağına, kötü günler geçireceğine, yıpranacağına ve bir türlü içinden çıkılmaz hallere düşeceğine işaret eder. Rüyada havuzda yüzdüğünü gören kişinin kötü şansının çalışmaya başlayacağı yorumu yapılır.

Rüyada Havuzda Balık Görmek

Rüyada havuzda balık görmek, insanlar tarafından çok sevilen, saygı duyulan ve değer verilen alçakgönüllü ve anlayışlı bir insandan çok hayırlı ve çok güzel bir yardım görüleceğine, sayesinde çok büyük bir kazanç sağlanacağına ve uzun zamandır devam edip sorun yaratan dertlerden ve sıkıntılardan kurtulmaya alamet eder.

Rüyada Havuza Girmek

Rüyada havuza girmek, iki şekilde yorumlanan bir rüyadır. Rüyayı gören kişi büyük bir havuza giriyorsa eğer, çok hayırlı ve güzel haberler alacağına işaret eder. Rüya sahibi çok kalabalık bir yerde havuza giriyorsa eğer, sevinçli bir haber alacağına tabir edilir.

Rüyada Havuzda Yüzmeyi Öğrenmek

Rüyada havuzda yüzmeyi öğrenmek, rüyayı gören kişinin arkadaş, akraba ya da dost çevresinde çok hayırlı ve uğurlu olacak olayların yaşanacağına, rüya sahibinin de bu durumun bir parçası olacağına ve insanların mutluluğunu paylaşıp, onları tebrik edeceğine alamet eder.

Rüyada Havuzda Yunuslarla Yüzmek

Rüyada havuzda yunuslarla yüzmek, rüya sahibinin pek çok kısmeti olduğu ve bu ara şansının yaver gittiği ile değerlendirilir. Kişi, hayatta gerçekleştirmek istediği hedeflerinin çoğunu bu dönemde gerçekleştirmeyi başaracak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Havuzda Yüzmek İle İlgili Rüyalar;

  1. KEVSER (29 Mart 2014 saat: 11:51)

    Rüyamda erkek arkadaşımla aynı havuzda olduğumuzu gördüm.Ama pek bağlantımız yoktu.O kendi halinde yüzüyordu,dalıyordu.Ben ise başka arkadaşlarımın geldiğini görüp onlara gözükmemeye çalışıyordum.Sonrasında erkek arkadaşımı da alıp birlikte havuzdan çıktığımı hatırlıyorum.Rüyamdan hatırlayabildiğim bunlar.Yorumlama şansınız olursa sevinirim.Teşekkür eder,iyi günler dilerim.

  2. merve (03 Mart 2014 saat: 12:41)

    Bir kaç rüya gördüm birbiriyle bağlantılımiydi ayrımıdi bilemiyorum ama arka arkaya gördüm rüyaları. Ilkinde havuza gidiyrm ama arkadaşlarım önden gidiyrdu onları kaybedince bende havuza girmekten vazgeciyordum. Diğer bir rüyamda ise havuz var onun ortasında 20 m derinliğinde dışı camdan bir havuz var. Camdan havuza geçmek için suyun altına girip geçmek gerekiyor ben korkuyrm. Babam korkma birlikte yapariz diyor beni sırtına alıyor birlikte suyun altına dalıp o bölmeye geçip dibinden yüzerek en uc kısma kadar beni Cikartyr suyun yüzüne geldiğimde de hadi korkma yuzebilirsn diyerek beni cesaretlendiriyor ve bana yüzme öğretiyordu. Ben de korkumu yenip yüzmeye başlyordum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,