RuyaTabirleri.com

Rüyada Havuzlu Ev Görmek

Rüyada havuzlu ev görmek niyet edilen bir isteğin yerine gelmesi sonucu kesilecek kurban anlamındadır ve özellikle ev almak, araba almak, resmi bir sıkıntıdan, kişiye uzun zamandır musallat olan bir beladan kurtulmak manasına gelir. Hastalık yüzünden hayatı askıya alan kişilerin nihayet iyileşerek mutlu olacaklarını, eski günlerindeki gibi enerjik ve sosyal bir hayata kavuşacaklarını, morallerinin iyi olacağını tabir eder. Havuzlu ev gören kişi yoksulluktan kurtulur. Çalışılan işten daha iyi şartları olan başka bir iş bulunması suretiyle çıkmak ve maddi durumunu kısa sürede toparlamak anlamına da gelir. Bekar kişiler için zengin bir ailenin kızıyla tanışacaklarını, ailelerin engeli söz konusu olsa dahi zamanla sorunları aşıp evleneceklerini bildirir. Hiç umulmadık bir arkadaştan gelecek güzel bir haber ve yardımı da delalet eder.

Rüyada Havuzlu Ev Satın Almak

Rüya sahibinin çevresi tarafından yapamayacağı söylenilen bir işte yakalayacağı başarıya alamettir. Kendisi hakkında yanlış düşünen insanları utandırmak, ele geçen bir fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek ve ailesine karşı yükümlülüklerini yerine getirmek anlamındadır. Bu rüyayı gören kişiler çalıştıkları kurum veya kuruluşta üst düzey makamlara gelirler. Gelecekte müdür veya bölüm başkanı gibi unvanlar alınacağına da yorumlanır.

Rüyada Havuzlu Ev Satmak

Kendisine ait havuzlu evi sattığını gören kişinin işle alakalı yaşayacağı sorunlar nedeniyle maddi sorunları olacağını, büyük borçların söz konusu olacağını ve maddi problemlerin kişinin belini bükeceğini bildirir. Bazı tedbirler alınması gerektiğine işaret eden rüya, mal veya arsa gibi değerli bir tapunun başkasına geçmesi manasına da gelir.

Rüyada Havuzlu Ev Görmenin Psikolojik Yorumu

Sürekli refah içinde yaşamaya yönelik çaba gösterildiğinin, mevcut hayat koşullarının daha iyi olmasını isteyerek gece gündüz çalışmanın işaretidir. Kişinin fiziki ve ruhen çok yorgun olduğunu da gözler önüne seren rüya, bir yandan çok kalabalık, huzurlu ve sevgi dolu bir aile içinde yaşamak isteğinin de ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!