RuyaTabirleri.com

Rüyada Haya Görmek

Rüyada haya görmek, muradına ermek ve çocuk sahibi olmak anlamlarına geldiği gibi, rüyanın genel durumuna, hayanın büyüklüğüne küçüklüğüne veya diğer etkenlere göre de farklı şekillerde değerlendirilir. Kişi kendi hayalarını götürse, mal varlığının büyüklüğüne, kudretinin çoğalacağına, hem evinde, hem de işinde söz sahibi olacağına alamettir. Kişi bekarsa ani bir evliliğin kapıda olduğuna, özellikle anne veya babasının yahut akrabalarının önerdiği bir insanla dünya evine gireceğine, kısa sürede evlat sahibi olacağına da yorumlanır. Başkasının hayasını görmek bayanlar için utanç duyacakları, rahatsız olacakları bir konuşmaya şahitlik etmelerine, bir sırrı saklamak yüzünden sıkıntıya düşeceklerini bildirir. Bir erkek başka erkeğin hayalarını görürse büyük fayda göreceği, para kazanacağı bir ortaklığa imza atacak demektir.

Rüyada Hayalarının Birinin Olmadığını Görmek

Para kaybı anlamına gelen rüya, elden çıkacak bir mal yüzünden aile ortamında ikilikler çıkacağını, bir gayrimenkulün satışından doğacak ihtilafı işaret eder. Yaşlı kimseler için ameliyat olmak, rahatsızlık yüzünden hastanede yatmak demektir. Bekar bir erkek bu rüyayı görürse kısmetleri bağlanır ve üzerinde uğursuzluk kol gezer. Evli erkekler için evlat sahibi olmalarında meydana gelecek sorunlara, kişiden kaynaklanan fiziksel sorunlar nedeniyle tedavi görmeye ve çocuk sevgisini geç tatmaya tabir edilir.

Rüyada Büyük Haya Görmek

Normalden daha büyük haya gören kimselerin iş yaşantısı çok iyi olur ve gelecekte zirveye tırmanacaklarına, maddi olarak hayat boyu istedikleri her şeye kavuşacaklarına delalettir. Büyük haya pek çok mala, mülke ve taşınmaza da yorulur. Rüya sahibinin güçleneceğine, iyi fırsatlar, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına ifade edilir.

Rüyada Haya Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendi bedenine aşık olan, kendisini aşırı beğenen ve çok seven, narsistik özellikler gösteren kimseleri ifade eden rüya, cinsel hayatın istendiği gibi olmadığına dair bilgi de verir. Kişinin sağlıklı bir seks hayatı olmadığını ve sürekli bu konuları düşündüğünü de tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!