RuyaTabirleri.com

Rüyada Hayalet Görmek

Rüyada hayalet görmek, hayatta cesur olamayan ve risk alamayan bu nedenle de çok başarılı olamayan kişi ile tabir edilir. Bu kişi, ticaret hayatına atılmaktan korkar, banka kredisi almaktan çekinir, çek ya da senet imzalamaktan her zaman geri durur. Ömrü boyunca sıkıntı çekmeye razı olur ama yine de riskli işlerden ve faizden uzak durur. Bir işin kendisi için fayda sağlama olasılığının çok daha yüksek olduğundan emin olsa bile o işin minimum risklerinden dolayı cesaret edip o işe adım atamaz.

Rüyada Hayalet Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin hiç görünmeyen bir yerden yani bir şans oyunundan para sahibi olmasına işaret eder. Rüya sahibi inanmadan, öylesine oynadığı ve kendisi için çok uzak bir ihtimal olduğunu düşündüğü bu şans oyunundan para kazanacak hem çok şaşıracak hem de memnun olacaktır.

Rüyada Hayalet Kadın Görmek

Kem gözlü, kötü dilli bir kişinin varlığına delalet eder. Bu kişi art niyetli ve fesat olup rüya sahibinin çevresinde dönüp duran bir kimse olarak tabir edilir. Rüya sahibine zarar vermek niyetindedir.

Rüyada Hayaletle Konuşmak

Rüya sahibinin bir adım atsa yürümeyi başaracağına yani cesaretini toplayarak yapacağı bir işten fayda göreceğine delalet eder. Bütün mesele aslında adım atmakta.

Rüyada Hayalet Kovalamak

Rüya sahibinin hayırlı bir işi yapmaktan çekinmesi nedeni ile kaçıracağı büyük şansa delalet eder. Oysa bu iş, rüya sahibi için uğurlu gelecek, şeytanın bacağını kırmasına ve şansını iyiye çevirmesine yarayacaktır.

Rüyada Hayaletle Karşılaşmak

Rüyada hayaletle karşılaştığını gören kişinin bir konu üzerinde aydınlanmamış düşünceleri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi çok istediği bir işi, kafasındaki soru işaretleri nedeni ile bir türlü yapmaya yanaşmıyordur diye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hayalet Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. eren (08 Ekim 2014 saat: 11:33)

    ya ben evdeyim hayalet bir yerde saklanmış beni bekliyor yada yanıma geliyor korkunç bir sesle!! sonra ailemle yemek yiyyorum ben diyorum bu evde hayalet var diyorum ama bana inanmıyolar sonra hayalet mutfağa geliyo dedim şimdi bana inandınız mı dedim? sonra onlarda inandık dedi.ve kaçtık hayalet bize hayalet askerleri yolluyordu sonra hayaletin yanına gittik onu geberttik hayalet başka odadan yine geldi.bizde evi bi kaç dk terk ettik.yine geldik kapıyı bi açınca hayalet vardı korkunç bir sesle!!!! vaaaaaaaaaaaaavvvvvvv!!! diye bağırdı.bende uyandım evin içinde hala bi hayelet olduğunu sanıyom

  2. Elf (10 Mayıs 2014 saat: 09:47)

    Karanlık bir gün hiç sabah olmuyor.Heryer karanlık.Annem abim birde ablam bir arabaya biniyorlar. Sanki rüyamda olan herkez birbaşkası gibi de ama aslında onlar. Beni almadan gidiyorlar.Sonra ben de kapının önünde oturuyorum bekliyorum onları. Bir adam bana doğru geliyor.Kapıyı kapatmaya çalışyorum olmuyor. Birkaç deniyorum.Sonra kapatıyorum. 1. kattaki komşumuzun kapısın şiddetle çalıyorum. Sonra merdivenlere bakıyorum bir kadın kollarını açmış bana doğru bakıyor.Sonra kapıyı daha çok çalıyorum. Kapı açılıyor. Kadın karşımda bakıyor bana. Kadının mutfağında da bir hayalet var. Heryerdeler. Sonra bana doğru gelen bi hayalet de var. Sadece bağırıyorum. Ve duvarı tokatlayarak uyandım.

  3. beyhan (28 Aralık 2013 saat: 17:04)

    rüyamda evde ruh varmış görünmüyor ben kanepete yatıyorum ruhun annemin olduğunu anlıyorum ve özledim anne yanıma yat diyorum görünmüyor ama ben kanepete olduğum halde kanepeyi açmaya çalışıyor yanıma yatmak içim kanepede sıkıştığımı hissediyorum sonra bana hakkını helel ettiğini beni sevdiğini söyledi ablama biraz kırgınmış sonra babamı soruyorum nasıl diyorum görmediğini söyledi bende perşembe günlei görüşüyormuşunuz diye duydum ölüle bir araya gelirmiş perşembeleri diyorum oda yok diyor sonra bende geliyimmi diyorum istersen gel diyor nezaman geliyim diyorum ister haftaya ister 14 şubatta dedi uyandım ikindinle akşam arası gördüm rüyayı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,