RuyaTabirleri.com

Rüyada Hayalet Görmek

Rüyada hayalet görmek, hayatta cesur olamayan ve risk alamayan bu nedenle de çok başarılı olamayan kişi ile tabir edilir. Bu kişi, ticaret hayatına atılmaktan korkar, banka kredisi almaktan çekinir, çek ya da senet imzalamaktan her zaman geri durur. Ömrü boyunca sıkıntı çekmeye razı olur ama yine de riskli işlerden ve faizden uzak durur. Bir işin kendisi için fayda sağlama olasılığının çok daha yüksek olduğundan emin olsa bile o işin minimum risklerinden dolayı cesaret edip o işe adım atamaz.

Rüyada Hayalet Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin hiç görünmeyen bir yerden yani bir şans oyunundan para sahibi olmasına işaret eder. Rüya sahibi inanmadan, öylesine oynadığı ve kendisi için çok uzak bir ihtimal olduğunu düşündüğü bu şans oyunundan para kazanacak hem çok şaşıracak hem de memnun olacaktır.

Rüyada Hayalet Kadın Görmek

Kem gözlü, kötü dilli bir kişinin varlığına delalet eder. Bu kişi art niyetli ve fesat olup rüya sahibinin çevresinde dönüp duran bir kimse olarak tabir edilir. Rüya sahibine zarar vermek niyetindedir.

Rüyada Hayaletle Konuşmak

Rüya sahibinin bir adım atsa yürümeyi başaracağına yani cesaretini toplayarak yapacağı bir işten fayda göreceğine delalet eder. Bütün mesele aslında adım atmakta.

Rüyada Hayalet Kovalamak

Rüya sahibinin hayırlı bir işi yapmaktan çekinmesi nedeni ile kaçıracağı büyük şansa delalet eder. Oysa bu iş, rüya sahibi için uğurlu gelecek, şeytanın bacağını kırmasına ve şansını iyiye çevirmesine yarayacaktır.

Rüyada Hayaletle Karşılaşmak

Rüyada hayaletle karşılaştığını gören kişinin bir konu üzerinde aydınlanmamış düşünceleri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi çok istediği bir işi, kafasındaki soru işaretleri nedeni ile bir türlü yapmaya yanaşmıyordur diye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!