RuyaTabirleri.com

Rüyada Hayat Kadını Görmek

Rüyada hayat kadını görmek, rüya sahibinin sessiz, sedasız ve huzur içinde geçip giden hayatının karışacağı anlamına gelir. Kişi pek çok sorun ve karmaşayla yüz yüze gelecek sadece hayatı değil aynı zamanda kafası da karışacak demektir. Melanet ve musibetle karşılaşmaya, şanssızlık yaşamaya ve kısmetini başkalarına kaptırmaya tabir edilir. Rüyada hayat kadını görmek, yolunda giden şeylerin bir anda tepe taklak olması, ortalığın da bir birine girmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hayat Kadını Olduğunu Görmek

Rüyada hayat kadını olduğunu gören kişi canının sıkılacağı, moralinin bozulacağı ve yüzünün asılacağı bir takım tatsız haberler alacak ve kötü olaylarla karşılaşacak demektir. Saadetin bozulması, ayrılıkların ve anlaşmazlıkların ortaya çıkacağına işaret eder.

Rüyada Hayat Kadını ile İlişkiye Girmek

Rüyada hayat kadını ile ilişkiye girdiğini görmek, hayırlara alamet etmez. Aile içindeki mutluluğun ve uyumun bozulacağı, bu durumun iş hayatını da etkileyeceği, aksiliklerin bir çorap söküğü gibi geleceği şeklinde değerlendirilir. Bu rüya sıkıntılı ve zor günlerin habercisi olarak kabul edilir.

Rüyada Hayat Kadını ile Konuşmak

Rüyasında hayat kadını ile konuştuğunu gören kişinin rüyası, eşiyle ya da sevgilisiyle arasının bozulacağına delalet eder.Fikir ayrılıklarının, anlaşmazlıkların ve tahammülsüzlüklerin baş göstereceği anlamına gelir.

Rüyada Hayat Kadını ile Evlenmek

Rüyada hayat kadını ile evlenmek büyük bir hayal kırıklığı yaşamaya, rüya sahibinin doğru bildiği ve peşinden gittiği şeyler hakkında yanılmasına ve sonra da üzülüp, pişman olacağına işaret eder.

Rüyada Kötü Yola Düşmek

Bir kişinin rüyasında kendini kötü yola düşmüş şekilde görmesi o kişinin neşesini ve keyfini yerine getirecek güzel olayların yaşanacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin çevresinde sürpriz gelişmeler yaşanacak ve kendisine müjdeli haberler gelecektir diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hayat Kadını Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (12 Aralık 2014 saat: 11:51)

    Rüyamda ilk önce bi öğretmenim benim yüzünden bıçaklanıyordu ardından bende çok büyük vicdan azabi yaşıyordum ve bulunduğum şehri yanimda en yakın iki arkadaşımla beraber terk etmek istiyordum uzaklara gitmek istiyordum. Binip gidebileceğimiz bir araba bulamadık ve bizde yürüyerek uzaklaşmaya karar verdik. En sonunda bi evden yardım istemek icin o eve girdik ama o insanlarda hirsiz cikti . Koşarak tarlalarin içinden geçerek o evden de uzaklaştık. Ve en sonunda araba yarışlarının yapıldığı düz bir yola ciktik orada iki tane adam bizim yanımıza gelip rusça bir şeyler söylerek bizi cok lüks otel gibi bir yere götürdüler ve hepimizi ayrı odalara yönlendırdıler. Ben cok korkuyordum ve sadece nasil kaçabileceğımı düşünürken banyodan aşırı kilolu bi kadın cikti ve bana sen bekle ben geliyorum dedi. Ondan sonra bi anda odanın içi kadın ve erkeklerle dolmaya başladı ve ben daha da korkmaya başladım. Kızlar zorla erkeklerle ilişkiye girmeye zorlanıyorlardı ve kimse bunu istemiyordu. En sonunda benden kendimi dışarı atıyordum bizi oraya getiren iki adam ismimi de söyleyerek benimle konuşmaya başladılar ve beni türkiyeye götüreceklerini söylediler ve bu kötü rüyadan uyandım

  2. hulya (15 Ekim 2014 saat: 06:13)

    Pesimdeki insanlardan kaciyordum evlerin arasina saklandim bana once bir cocuk bir adam ve sonra cocugun annesi yardim etti deniz kenarinda bir evdi. Cocuk ve annesinin evine saklandim . Annesi ogretmen ve iyi biriydi. Kadin Okula gitmeye hazirlanirken disarida insanlar toplandi. Adam ve kadin insanlarla konusurken cocukla arka taraftan kactik. Cok kostum arkamdan kadinlar takip etti ve tas atti. Denize dogru gittim cok buyuk dalgali bir denizdi icine girdim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,