RuyaTabirleri.com

Rüyada Hayat Kurtarmak

Rüyada hayat kurtarmak, çok büyük bir şerefe erişileceğine, rüya sahibinin hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına yorumlanır. Çok hayırlı ve güzel bir rüyadır. İslami olarak çok büyük bir sevap kazanılacağına, kişinin tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, ilim irfan sahibi kimseler tarafından iyilikler görüp, her konuda bereketli ve güzel bir yaşama kavuşacağına delalettir. Rüyada hayat kurtardığını gören kişi gerçek hayatında da çaresiz ve zor durumda kalan birine yardımda bulunur. Maddi ve manevi yardımlarda bulunulacağına, kişinin yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda çok mutlu hissedeceğine, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Hayatının Kurtarıldığını Görmek

Yasalarla ilgili sorunları olan kişilerin müjdeli sonuçlar alacağına, hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına, herhangi hukuki bir mahkemeden müspet sonuç almaya alamettir. Hayatının kurtarıldığını gören kişi kendisinden yaşça büyük birinden çok büyük bir yardım görür. Maddi konuda ailesinden kalan bir mirasa kavuşan kimseleri de tabir eden rüya, bekar kişilerin kendi iş çevresinden biri ile kuracağı bir yuvaya da delalet eder.

Rüyada Can Kurtarmak

İyilikte bulunmaya, herkes tarafından sevilen ve takdir edilen biri olmaya işarettir. İşyerindeki performansının beğenilmesi sonucunda kişinin büyük bir terfiyle onurlandırılacağı, aile hayatında yaşadığı sorunların ise kendiliğinden düzelip, hasta kimselerin ise eski sağlıklı günlerine yeniden kavuşup mutlu olacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Hayat Kurtarmanın Psikolojik Yorumu

Kişinin geçmişinde kaybettiği biri için onu kurtarmaya yönelik elinden geleni yapmadığına inanması veya başka şeyler yapsaydı onu hayatta tutabileceğine yönelik düşüncelere sahip olduğunu ifade eder. Bilinçaltındaki suçluluk duygusunun, yetersizlik veya doğru hareket edemediğine inanmanın da tabiri olan rüya, kayıplardan sonra ve özellikle sevilen kişilerin vefatından sonra sıklıkla görülmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hayat Kurtarmak İle İlgili Rüyalar;

  1. emre (20 Haziran 2015 saat: 10:40)

    Ruyamda yanan bir evde ölmek ûzere olan bir bebek kurtardım. Evden çıkıp doktora vercektim ki bebegin gözünde bir degişiklik oldugunu fark etim gözü turunculaşmışdı. Doktor buna birşey oluyor dedim korkuyordum doktor sesiz bir’sesle o hep öyledir dedi der demez herkezin gözü turuncu olmuşdu bir çıglıkl sesi duydum uyandım

  2. müzeyyen (11 Şubat 2015 saat: 11:31)

    rüyamda bir evde yangın cıkmış itfaiye sesi geliyor. Sesin geldiği yere doğru gidiyorum evin çatısından siyah ince bir duman cıkıyor alev yok kalabalıktan biri içerde ev sahibinin su yerine tuz ruhu içtiğini söylüyorlar bende ona derhal bol su içirilmesi gerektiğini söyleyip bakkaldan su alıp götürüyorum. Eşinin kucağında cansız yatan adama su içiriyoru sonra adam ayağa kalkyor. Herkes seviniyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,