RuyaTabirleri.com

Rüyada Haydut Görmek

Rüyada haydut görmek, iş hayatında ve aile hayatında yaşanan güzel olayları kıskanan, işleri baltalamaya ve kötülemeye çalışan bir kişinin varlığına, bu kişinin çok büyük maddi ve manevi zararlar vereceğine, sıkıntılı bir döneme girileceğine, musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde daha da artacağına, husumetlerin başgöstereceğine, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına, hayırlı kapıların kapanacağına ve kötü günlerin yakın olduğuna delalet eder.

Rüyada Haydut Görmek

Çok büyük emekler verilerek kazanılan malvarlığının ve prestijin bazı kötü kişiler yüzünden kaybedileceğine, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, atılan adımların zarar vereceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, üzüntülerin daha da artacağına ve kötü kişilerle muhatap olunmak zorunda kalınacağına işaret eder.

Rüyada Hırsız Görmek  

Hane içinde bazı sorunlar olduğuna, bu sorunların çıkmasına hanedışından bazı kişilerin sebep olduğuna, yakın zaman içinde bu kişileri hayattan uzaklaştırmak gerektiğine aksi takdirde çok büyük üzüntüler ve sorunlar yaşanacağına ve aile bireyleri arasında bazı tartışmalar ve kırgınlıklar başgöstereceğine alamet eder.

Rüyada Gaspçı Görmek 

Kazanılan mallarda gözü olan ve bu amaçla türlü yollara başvuran bazı kişiler yüzünden kötü ve sıkıntılı günler yaşanacağına, bu kişilerle yaşanan kötü durumların yakın zaman içinde çözüme kavuşturulması gerektiğine ve ancak bu sayede huzur bulunacağına işaret eder. Aynı zamanda, iş yaparken ya da bir çalışma ortaya koyarken daha dikkatli olunması gerektiğine, yakın bir kişiden bir ihanet görülebileceğine ve bir fikir hırsızlığı yaşanabileceğine rivayet eder.

Rüyada Katil Görmek  

Kişinin, mutluluğunun ve huzurunun yakın bir zaman içinde değer verdiği bazı kişiler tarafından bozulacağına, işlerinin baltalanacağına ve sıkıntılı günler geçireceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!