RuyaTabirleri.com

Rüyada Hayır Yapmak

Rüyada hayır yapmak, şans ve uğur olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin kısmetinin açılacağına, işlerinde bereket olacağına, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, keyfinin, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin dualarının kabul olacağı, mesleğinde ve kariyerinde istediği noktaya geleceği, hayatının güzelliklerle ve hayırlarla dolacağı anlamına gelir. Hane içine yaşanacak coşkulu ve bayram havasındaki günlere, alınacak hayırlı ve müjdeli haberlere delalet eder.

Rüyada Hayır İşlemek

Rüyada hayır işlemekle, hayır yapmak aslında aynı şeydir. Başarı, zafer ve mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında olumlu ve güzel gelişmeler olacağına, işinde yükseleceğine ve çok verimli bir kimse haline geleceğine delalet eder.

Rüyada Hayır Duası Almak

Rüyada hayır duası almak, temiz duygu ve düşüncelerle hareket etmeye, güzel, makbul ve kutsal işler yapmaya bu sayede insanların dikkatini çekip, sevgisini, ilgisini ve takdirini toplamaya yorulur.

Rüyada Zekât Vermek

Rüyada zekât vermek çok hayırlı ve güzeldir. Rüya sahibinin tüm arzularının gerçekleşeceği, iyi niyetlerle başladığı işlerin başarıyla tamamlanacağı, adının yükseleceği, yarınları için karlı yatırım yapma fırsatlarını en doğru şekilde değerlendireceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin geleceğinin açık, şansının ve kısmetinin de bol olacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Sadaka Vermek

Rüyada sadaka verdiğini gören kişinin Allah katında makbul ve sevgili kullardan olduğu yorumu yapılır. Kişi, hak yolunda mubah olana yakın, mubah olmayana uzak duran, helal şekilde ekmek kazanan ve alın terini yiyen kimse olarak tasvir edilir. Huzur, mutluluk ve sağlık olarak kabul edilir.

Rüyada Fitre Verdiğini Görmek

Rüyada fitre verdiğini görmek, imanı yüksek, inancı güçlü, dinde ve ahlakta güzel olan kişi üzerinden açıklanır. Rüya sahibi Allah aşkıyla yanan ve ona yakın olmak için elinden gelen tüm vecibeleri ve emirleri yerine getiren kişidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: