RuyaTabirleri.com

Rüyada Hayranlık Görmek

Rüyada hayranlık görmek, rüyayı gören kişinin tüm yaşantısının iyi geçeceğine, ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına, rızkının sonsuz olacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine, itibarının zedelenmeyeceğine, insanlardan gördüğü sevgi ve saygının da hiç eksilmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibi zekâsı sayesinde hep başarılı olacak, çözümlere ve şifalara ulaşacak, akıllı işleri ile adından söz edilen kimse olacak demektir.

Rüyada Hayranlık Duymak

Rüyada hayranlık duymak hayırlara alamet etmez ve rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse hevesinin kursağında kalacağına, emeklerinin boşa gideceğine, hayallerinin yıkılacağına ve mutsuz olacağına yorulur. Rüya sahibinin yaşayacağı hüsrana işaret eder ve karşılaşacağı bazı engellerin olacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Hayran Olmak

Rüyayı gören kişinin yerinde sayacağına yani ilerleyecek ve yükselecek fırsatları yakalayamayacağına, kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine bunun da onun bazen isyan etmesine, üzülmesine, sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına tabir edilir.

Rüyada Hayranlıkla Bakmak

Rüyasında hayranlıkla baktığını gören kişi sevineceği ve memnun olacağı bir haber alacak ya da böyle bir olay yaşayacak demektir. Rüya sahibinin keyfini yerine getirecek, sıkıntılarını unutturacak, gönlünü hoş edecek ve içini rahatlatacak olaylar olacak demektir.

Rüyada Hayran Olduğun Ünlüyü Görmek

Rüyayı gören kişinin hayallerinin, isteklerinin, dileklerinin ve dualarının gerçekleşeceğine, kendisine çok uzak ve imkânsız gibi görünen arzularına kavuşacağına, bunun kendisine büyük mutluluk ve cesaret olacağına delalet eder. Rüya sahibinin her istediğini elde edeceği anlamına gelir.

Rüyada İmrenmek

Rüyayı gören kişinin manevi olarak kendisine güç verecek ve onu cesaretlendirecek güzel, iyi ve hayırlı olaylar yaşayacağına, zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına bunun da kendisine büyük motivasyon olacağına ve umut vereceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!