RuyaTabirleri.com

Rüyada Hayvan Dışkısı Görmek

Rüyada hayvan dışkısı görmek, çok hayırlıdır. Kurtuluş ve şifa anlamına gelir. Can sıkan, hastalığa, mutsuzluğa ve huzursuzluğa neden olan her türlü sorunun biteceğine alamet eder. Rüya sahibinin maddi anlamda güç kazanacağına, böylelikle sıkıntılarının ve sorunlarının en büyük kaynağını aşma imkânı elde edeceğine tabir edilir. Ferahlığa ve düze çıkmaya, yaşamın güzelliğini yeniden hissetmeye başlamaya yorulur.

Rüyada Hayvan Dışkısı Yemek

Rüyada hayvan dışkısı yemek iyi değildir. Rüya sahibinin günaha gireceği bir işe karışacağına ve bu yolla rızık, mal ya da para elde edeceğine fakat bunun kişinin hakkı olmayacağına delalet eder. Kişi, haksız kazanç elde edecektir diye yorumlanır.

Rüyada Hayvan Dışkısı Temizlemek

Rüyada hayvan dışkısı temizlemek, rüyayı gören kişinin malından ya da parasından harcaması gerekeceğine ama bu harcama sırasında maddi varlığının yarınsın boşu boşuna sarf edilmiş olacağına işaret eder.

Rüyada Tezek Görmek

Rüyada tezek yani bir diğer değişle kurumuş hayvan dışkısı görmek, zenginlik anlamına gelir. Rüya sahibinin eline geçecek olan büyük bir fırsatı doğru şekilde kullanarak ondan büyük bir kısmet elde edeceğine ve bu sayede zengin olacağına, ekmeğinin de artacağına tabir edilir.

Rüyada Üzerine Dışkı Bulaştığını Görmek

Bir kişi rüyasında üzerine hayvan dışkısının bulaştığını görürse o kişinin ağız tadı bozulacaktır diye ifade edilir. İşlerin kötüleşmesine, aksiliklerin ve engellerin çıkmasına, bu nedenle de tüm düzenin alt üst olmasına delalet eder. Rüyada üzerinde insan dışkının bulaşması ise uğursuzluk ve şanssızlık olarak açıklanır.

Rüyada Suni Gübre Görmek

Rüyada suni gübre görmek, yaptıkları ve söyledikleri birbirine tamamen zıt olan, tutarsız ve güvenilmeyecek bir kişinin varlığına tabir edilir. Bu rüya, insanların yüzüne gülüp, arkasından konuşan bir kişi üzerinden değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Hayvan ile ilgili çok daha ayrıntılı tabiri Rüyada Hayvan Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!