RuyaTabirleri.com

Rüyada Hayvan Görmek

Rüyada hayvan görmek hayvanın cinsine ve eyleme göre farklılıklar göstermekte olup, geneli iyi yorumlanan rüyalar arasındadır. Rüyada görülen hayvan evcil ise, hayatınızın düzene gireceği, helal yollardan gelecek olan para veya mal, mutluluk, neşe, sevinç gibi anlamlara gelirken, rüyada görülen hayvan vahşi ya da yırtıcı ise, başınıza gelecek olan talihsizliklere, hayatınızdaki düzenin bozulacağına, evliyseniz boşanabileceğinize işarettir.

Rüyada hayvanla konuştuğunu görmek, şu sıralar çok istediğiniz bir şeyi başarmaya gücünüzün yeteceği ve bir an önce harekete geçmeniz gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Hayvan Pisliği ya da Gübresi Görmek

Rüyada görülen hayvan pisliği yani hayvan gübresi, eğer hayvan evcil ise mala, paraya, borçlarınızı ödemeye, eğer eti yenmeyen bir hayvan ise, mal ve para kaybına veya büyük bir borcun altına girmeye işaret etmektedir.

Rüyada Hayvan Kesmek

Rüyada hayvan kesildiğini gördüyseniz, hayatınızdaki bazı şeylere dikkat ederek yeniden yön vermeli, daha verimli, daha büyük işler yapabilecek potansiyeliniz olduğu halde yapmadığınız, artık bunlara imkân sağlamanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Hayvan Kanı Görmek

Rüyada hayvan kanı görmek size yakın birinin dost, arkadaş hatta belki de kardeşinizin yakın zamanda büyük bir yalan söyleyeceği, size kazık atacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Hayvan Beslediğini Görmek

Rüyada hayvan beslemek, yakın bir zamanda elinize geçecek büyük bir paraya işaret eder. Ancak bu para sizin için son bir fırsat niteliğinde olacaktır. Eğer bu parayı da har vurup harman savurursanız elinizde hiçbir şey kalmayabilir.

Rüyada Hayvan Sürüsü Görmek

Rüyada hayvan sürüsü görmek, mükemmel bir uyum ve denge içinde güzel bir zamanın önünüzde olduğuna, ancak önemsiz konular için çok fazla vakit kaybettiğinize işaret eder.

Rüyada Hayvan Ölüsü Görmek

Rüyada gördüğünüz hayvan ölüsü, çok önem verdiğiniz bir sırrın yakında açığa çıkacağına ve bundan en çok sizin zarar göreceğinize işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hayvan Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Selin (24 Kasım 2015 saat: 07:28)

    Rüyamda annemin köyündeydim tanıdığım insanlarla önceden toplanan hasatları almaya gidiyoruz ama giderken benim üzerime köpek geliyor yavaş yavaş ve korkutucu bir şekilde ben kaçıyorum kovalıyor bu sefer ama sonra kurtuluyorum dönüşte ise öküz ve inekler var büyüklü küçüklü komşulara ait hepsi. Ve bi tane orta büyüklükte nesili bir öküz bana doğru gelmeye başlıyor sonra ben kaçmak istiyorum bi yandan onunla konuşuyoruz gelme git diyorum ben o daha çok sinirleniyor ve bana keskin kalınca paslı bir iğne batırıyor fırlatarak. Sonra ben onu çıkartıp ona batırıyorum ve imdat diye bağırarak kaçmaya çalışıyorum öyle uyanıyorum

  2. Ahmet Bayhan (25 Kasım 2014 saat: 10:57)

    Selamlar.
    Rüyamın yorumunu çok merak ediyorum. Rüyamda kendimi büyük ve hiç bilmediğim bir evde gördüm. Bu evin balkonunda bir anne kefi ve bu annenin iki tane yavru kedisi vardı. Balkonda bir de köstebek ve bir kaçtane daha hayvan vardı. Hiçbirisi zararlı değildi. Hatta ben hayvanlarla konuşuyordum. Bu hayvanlar dış cephesi de pencerelerle kapalı olan yerde dururlarken dürekli içeriye pencereden sokak çocukkarının girip hayvanlara zarar verdiğini yakalayıp çocukları kovalıyordum. Sonra aç olan kedilere süt verdiğimi ve yavru kedilerin bunu içtiğini gördüm. Ama nedense onları içeri almadan balkonda bakmam gerektiğini düşünüp onlar istese de içeriye almadım. Rüyam bu şekilde, yorumunuzu merakla bekliyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,