RuyaTabirleri.com

Rüyada Hayvan Pisliği Görmek

Rüyada hayvan pisliği görmek, rüya sahibi için olumlu bir şekilde yorumlanmamaktadır. Rüyada görülen hayvan pisliği bazı durumlara bağlı olarak farklı şekillerde yorumlansa da genel olarak rüya sahibinin üzerinde olan şanssızlık ve uğursuzluk şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi kişi, yaptığı maddi kaynaklı işlerde elinden gelen çabayı göstermesine karşın pek çok sorunlara karşılaşacaktır. Bu sorunlar, rüya sahibinin para kaybı yaşamasına neden olacaktır.

Rüyada Hayvan Pisliğine Basmak

Rüyada hayvan pisliğine bastığını görmek, rüya sahibinin istemediği işlerin içinde olduğuna delalet eder. Kişinin istemediği bu işler, maddi veya manevi işler olabilir. Rüya sahibi kişi, ailesinin veya arkadaş çevresinin ısrarı ile bir yatırım yapacaktır. Fakat bu yatırımı istemeden yapacağı için, kar sağlayamayacaktır.

Rüyada Hayvan Pisliği Yemek

Rüyada hayvan pisliği yediğini görmek, rüya sahibinin çok ağır bir hastalık geçireceğine işaret eder. Bu ağır hastalık, rüya sahibinin vefatı ile sonuçlanabilir. Rüyada yenilen hayvan pisliği, rüya sahibinin veya çevresinin ağır hastalıklar boğuşması anlamına gelir. Bu ağır hastalıklar, kişiyi yataklara düşürecek veya ölmesine neden olacak kadar büyüktür. Bazı durumlarda rüya sahibi değil tanıdığı bir yakını bu durumu yaşayabilir.

Rüyada Kedi Pisliği

Rüyada kedi pisliği görmek, rüya sahibinin arkadaş çevresinden dolayı yaşayacağı sorunların habercisidir. Rüyada görülen kedi pisliği, rüya sahibinin sinsi, çıkarcı ve arkasından iş çeviren arkadaşlara sahip olduğuna delalet eder. Rüya sahibi, bu arkadaş çevresinden bir dost kazığı yiyecektir ve gerçekleri geç de olsa fark edecektir.

Rüyada Hayvan Sürüsü Görmek

Rüyada hayvan sürüsü görülmesi, hayvanların rüya sahibine saldırmaması veya onu koruması durumunda rüya sahibinin sıkı dostları olduğu şeklinde yorumlanır. Aksi bir şekilde rüyada görülen hayvan sürüsünün rüya sahibine saldırması, onu kovalaması veya korkutması durumunda ise rüya sahibine öfkesi olan kişilerin fazlalığına işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Hayvan ile ilgili çok daha ayrıntılı tabiri Rüyada Hayvan Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,