RuyaTabirleri.com

Rüyada Hayvanat Bahçesi Görmek

Rüyada hayvanat bahçesi görmek, rüya sahibinin geçim için mücadelesine ve çabasına, canını dişine takıp çalışmasına, hayallerine, ideallerine ve hedeflerine, sevdiği kişilere, sevmediği kişilere, yapmaktan zevk aldıklarına ve almadıklarına, mecburiyetlerine, sorumluluklarına ve keyif için yerine getirdiği tüm faaliyetlere işaret eder. Yani bu rüya kısacası rüya sahibinin doğumundan, ölümüne kadar geçirdiği zamana tabir edilir ve varoluşu simgeler.

Rüyada Hayvanat Bahçesine Gitmek

Rüyada hayvanat bahçesine gitmek pek de iyi şeylere alamet etmez. Rüya sahibinin hayatının karışacağına, başına bazı musibetlerin geleceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Hayvanat Bahçesinde Olmak

Rüyada hayvanat bahçesinde olmak, kişinin yaşamına delalet eder. Aldığı tahsile ve diplomasına, yaptığı işe, aldığı maaşa, mesleğindeki statüsüne, aile ve dost çevresindeki yerine yorulur. Rüya sahibinin kariyerine ve çevresindeki insanlarla olan ilişkilerine yorulur.

Rüyada Vahşi Hayvan Görmek

Rüyada hayvanat bahçesinde vahşi bir hayvan görmek, rüya sahibinin kem gözlere uğrayıp, başarılarından dolayı nazara geleceğine işaret eder. Art niyetli, haset ve fesat kimselerin varlığına ve rüyayı gören kişinin çevresinin bu kişilerle dolu olduğuna yorulur.

Rüyada Vahşi Hayvan Saldırısına Uğramak

Rüyada hayvanat bahçesinde vahşi bir hayvanın saldırısına uğramak, rüya sahibinin bazı kişilerden zarar göreceğine, o kimseler nedeni ile başının derde gireceğine, hayatının zorlaşacağına ve bu nedenle kötü günler yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Maymun Görmek

Rüyada maymun görmek, kaba bir tabirle fırıldak insanların varlığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin etrafında kendisini enayi yerine koymanın ve onun sırtından geçinmenin hesabını yapan kimselerin olduğu anlamına gelir. Bu kişiler yine kaba bir tabirle maymunluk yapan yani hokkabazlık yapmak suretiyle işlerini halletmenin yoluna bakan, rüya sahibini de bunun için kullanılacak kaynaklardan biri olarak gören kişiler olarak tasvir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Hayvan ile ilgili çok daha ayrıntılı tabiri Rüyada Hayvan Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Hayvanat Bahçesi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Yasemin Beşyaprak (08 Haziran 2015 saat: 09:47)

    Rüyamda hayvanat bahçesine gidiyordum ama diğer hayvanlar kafeslerinde değillerdi sadece böyle sevimli yüzlü ama büyük bir maymun kafesteydi kafesin içinde başka bir canlı daha vardı ama onun ne olduğunu hatırlamıyorum büyük maymun ona yiyecekler veriyodu oda hepsini yiyiyordu benim yanımda başka insanlarda vardı sanırsam bi tanesi annemdi en son büyük maymun. Diğer yaratığa elma verdi oda yedi

  2. Yasemin koc (07 Nisan 2015 saat: 11:24)

    Rüyamda eşimle beraber uçağa binip almanyaya gidiyoruz(Bu arada ben hiç uçağa binmedim ve hiç almanyaya gitmedik). Ben ilk kez uçağa binecegim için biraz tedirgin oluyorum. Uçaktan dümdüz kocaman yarı toprak yarı cimenlik olan tek tük evler olan köy gibi bir yere iniyoruz buraya turist olarak geliyoruz ve bir hayvanat bahçesi oluyor burada vahşi yırtıcı hayvanlar görüyorum çok çok büyükler ve onların bulunduğu kafeslerin tel örgüleri kafaları sigacak kadar yirtik ve kocaman dişleri var ve ben eşime tel orguleri bile kemirmisler buraya çocukları getirmeyelim diyorum ve bi urpertiyle uyaniyorum. Yorumunuzu merakla bekliyorum şimdiden teşekkürler…

  3. Özlem (10 Ocak 2015 saat: 14:47)

    ruyamda eşimle ve oğlumla ucuz derme catma belki de kaçak bir hayvanat bahçesine gidiyoruz. hiç bir hayvan kafeste değil. tahtadan cakilmis yerlerdeler. daha içeri yeni girerken eşim parayı ödüyor ben de oglumu kucağıma alıyorum.bi kapı girişte snake yaziyor ve sessiz olun diyor.ben kapıyı araliyorum ki en az 15metre aşağıda bulunan yılanlardan biri uyanıyor bana bakıyor .birkaçsaniye içinde yanımıza ulaşıyor .devasa bi yılan insan bedeni kalınlığında ve uzun.ben oğlum kucağımda kaçıyorum nefes nefese.aslanlarin oldugu yerde bi adam var hic konuşmuyor ona diyorum hiç korkmuyor normal karşılıyor işine devam ediyor.biz kacmaya devam ediyoruz ve çıkıyoruz.hemen polisi veya eşimi arıyorum.eşim bizim için korkmus yılandan değil ssnki ona bisey yapmayacakmış gibi.dışarısı biraz nemli bir çimen ileride birkac inşaat taşıma bişeyler var sonrada deniz varmış.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,