RuyaTabirleri.com

Rüyada Hayvanat Bahçesi Görmek

Rüyada hayvanat bahçesi görmek, rüya sahibinin geçim için mücadelesine ve çabasına, canını dişine takıp çalışmasına, hayallerine, ideallerine ve hedeflerine, sevdiği kişilere, sevmediği kişilere, yapmaktan zevk aldıklarına ve almadıklarına, mecburiyetlerine, sorumluluklarına ve keyif için yerine getirdiği tüm faaliyetlere işaret eder. Yani bu rüya kısacası rüya sahibinin doğumundan, ölümüne kadar geçirdiği zamana tabir edilir ve varoluşu simgeler.

Rüyada Hayvanat Bahçesine Gitmek

Rüyada hayvanat bahçesine gitmek pek de iyi şeylere alamet etmez. Rüya sahibinin hayatının karışacağına, başına bazı musibetlerin geleceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Hayvanat Bahçesinde Olmak

Rüyada hayvanat bahçesinde olmak, kişinin yaşamına delalet eder. Aldığı tahsile ve diplomasına, yaptığı işe, aldığı maaşa, mesleğindeki statüsüne, aile ve dost çevresindeki yerine yorulur. Rüya sahibinin kariyerine ve çevresindeki insanlarla olan ilişkilerine yorulur.

Rüyada Vahşi Hayvan Görmek

Rüyada hayvanat bahçesinde vahşi bir hayvan görmek, rüya sahibinin kem gözlere uğrayıp, başarılarından dolayı nazara geleceğine işaret eder. Art niyetli, haset ve fesat kimselerin varlığına ve rüyayı gören kişinin çevresinin bu kişilerle dolu olduğuna yorulur.

Rüyada Vahşi Hayvan Saldırısına Uğramak

Rüyada hayvanat bahçesinde vahşi bir hayvanın saldırısına uğramak, rüya sahibinin bazı kişilerden zarar göreceğine, o kimseler nedeni ile başının derde gireceğine, hayatının zorlaşacağına ve bu nedenle kötü günler yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Maymun Görmek

Rüyada maymun görmek, kaba bir tabirle fırıldak insanların varlığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin etrafında kendisini enayi yerine koymanın ve onun sırtından geçinmenin hesabını yapan kimselerin olduğu anlamına gelir. Bu kişiler yine kaba bir tabirle maymunluk yapan yani hokkabazlık yapmak suretiyle işlerini halletmenin yoluna bakan, rüya sahibini de bunun için kullanılacak kaynaklardan biri olarak gören kişiler olarak tasvir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Hayvan ile ilgili çok daha ayrıntılı tabiri Rüyada Hayvan Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!