RuyaTabirleri.com

Rüyada Hayvanları Görmek

Rüyada hayvanları görmek, çeşitli şekillerde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin uykusunda evcil ve sevimli hayvanları görmesi dostlara, hayırlı kimselere, gerçek arkadaşlıklara, kalıcı komşuluklara ve ahbaplıklara alamet ederken rüya sahibinin uykusunda evcil olmayan yani yırtıcı, güçlü ve kuvvetli hayvanları görmesi ise bazı durumlarda kudret ve cesaret bazı durumlarda da melanet ve uğursuzluk olarak kabul edilir.

Rüyada Kümes Hayvanları Görmek

Rüya sahibinin geçimini sağlamanın yollarını her zaman bulduğuna, ailesini zor durumda bırakmak istemediğine, ele güne muhtaç olmadan yaşamaya çabaladığına ve hırsı, inancı ve çalışkanlığıyla bunu her zaman sağladığına işaret eder.

Rüyada Deniz Hayvanları Görmek

Rüyayı gören kişinin her zaman bolluk, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağı, geçim derdi çekmeyeceği, rahatlık, ferahlık ve gönül hoşluğu içinde olacağı, lüks ve konforunun da hiç bozulmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Bütün Hayvanları Görmek

Rüya sahibinin yaşadığı topluma ve çevresine alamet eder ve hayatındaki hem iyi hem de kötü kimselere rivayet edilir. Rüyayı gören kişini bir arada olmak zorunda kaldığı kimselerin kah iyi niyetler kah kötü niyetler taşıdığına alamet eder.

Rüyada Ahır Hayvanları Görmek

Rüyayı gören kişinin eline çok büyük fırsatların ve kısmetlerin geçeceğine bunun kendisi için kesilmeyecek bir rızkın kapılarını açacağına, borçlarının, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına işaret eder.

Rüyada Çiftlik Hayvanları Görmek

Rüyayı gören kişinin geniş bir ailesinin olacağına, akrabalarının da çok kalabalık olduğuna tabir edilir ve rüya sahibinin büyük bir aileden geldiğine yorulur. Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin neslinin devamına delalet eder.

Rüyada Kurbanlık Hayvanları Görmek

Rüyayı gören kişinin daha iyi şartlarda yaşamak için bazı hedefleri ve amaçları olduğu anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Hayvan ile ilgili çok daha ayrıntılı tabiri Rüyada Hayvan Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,