RuyaTabirleri.com

Rüyada Hazine Bulmak

Rüyada hazine bulmak, rüyayı gören kişinin gerçek anlamda da dünya mallarına kavuşacağına, yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine bu sayede hem daha kolay bir hayat yaşama şansı elde edeceğine hem de bundan sonra çok daha rahat şekilde gelir kazanacağına işaret eder. Bolluk ve bereket içinde yaşamaya tabir edilirken rüya sahibinin her istediğine dilediğince sahip olma ayrıcalığını yaşayacağı ile yorumlanır.

Rüyada Hazine Yeri Görmek

Bir kişi eğer rüyasında hazine yeri görürse o kişi kendisini rahata, zenginliğe, lükse, konforlu ve rahat bir yaşama götürecek yolları bulacak demektir. Maddi sıkıntılarından tamamen kurtulmaya, ihtiyaçları giderme konusunda hiç sıkıntı yaşamamaya ve yoklukla geçen günleri geride bırakmaya delalet eder.

Rüyada Altın Hazine Bulmak

Rüyayı gören kişinin hırsının, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını layık olduğu şekilde alacağına, helal olan lokmaya ve makbul olan mallara sahip olacağına alamet eder. Rüya sahibinin döktüğü alın terinin karşılığının meyvelerini bolca ve ağız tadı içinde toplayacağı anlamına gelir.

Rüyada Altın Gömüsü Bulmak

Rüya sahibinin bulduğu altın gömüsü oranında babadan ya da deden kalma toplu bir mal ya da para alacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişi için yaşam standartlarını ve zenginliğini arttıracak ve oturduğu yerden eline geçecek helal bir kazanç olarak kabul edilir.

Rüyada Denizde Altın Bulmak

Bir kişinin rüyasında denizde altın bulduğunu görmesi o kimsenin geleceğinin çok parlak, şansının ve kısmetinin de açık olacağı anlamına gelir. Yarınlara dair hayırlı ve isabetli girişimlerde bulunmaya ve istenilen sonucu almaya yorulur.

Rüyada Hazine Sandığı Bulmak

Rüyada hazine sandığı bulmak da kısmet almak şeklinde açıklanır. Rüyayı gören kişinin dünya üzerinde hiçbir şeyde gözü kalmayacağına ve herşeyden istediği miktarda istifade edeceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hazine Bulmak İle İlgili Rüyalar;

  1. asuman (01 Ocak 2015 saat: 11:01)

    Rüyamda büyük bi hazine bulmusuz tasadufen bizim eski evden cikmis gibi gozukuyo ama değil büyük bi is yerinden el arabalarıyla toprak cikartiliyo hazine o kadar çokmuş ki bunu fakir insanlara söylüyoruz ihtiyacı olan alıyordu ama herkes sessizdi duyulmaması gerektiğini biliyordu kiz cocuklari başlarında kraliçe taclari vardi

  2. aylin (26 Aralık 2013 saat: 12:02)

    rüyamda karanlık bi gecede akrabamın bebeğini kucağıma almış dolaştırıyorum. Köşede bir harabe görüyorum. çukur mu dağ mı bilemedim. ama oraya inerken çok yoruluyorum. önce altın bir yüzük görüyorum. sağı solu elimle didiklerken birden bir sürü altın buluyorum. altın iki tane kemer,kolyeler birçok takı. alıp almamakta kararsız kalıyorum tabi. aralarında böcekler falan var ama bana bi zarar veren olmadı. sonra aldım ama onlara ne yaptım bilmiyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,