RuyaTabirleri.com

Rüyada Hazine Görmek

Rüyada hazine görmek, hem meşru hem de gayri meşru işlere tabir edilir. Bu rüya, kişinin geçmişte gayri meşru bir iş yaptığına ve bunu kendisinden başka en az bir kişinin daha bildiğine işaret ederken aynı zamanda maddi değeri olan mallara sahip olmaya işaret eder. Rüya sahibi oturduğu yerden çok büyük bir mal varlığının varisi olacak, bu sayede de bir anda bolluğa kavuşarak hayatı bambaşka şekilde değişecektir.

Rüyada Hazine Bulmak

Rüyasında hazine bulduğunu gören kişi, kendisi için çok değerli biri haline gelecek ve tabiri caizse eteğinden hiç ayrılmayacağı bir kişi ile bir araya gelecek ve o kişiden bir daha hayatı boyunca ayrılmayacak demektir. Bu rüya, aynı zamanda hayırlı bir gönül işi ile tabir edilir.

Rüyada Hazine Aramak

Rüyada hazine aradığını gören kişinin resmi bir kurumda önemli bir işi olabilir. Ayrıca, rüya sahibinin gerçekleşmesini istediği bir şey için çok uğraş vereceğine ve araya hatırı sayılır kişileri koyacağına tabir edilir.

Rüyada Hazine Haritası Görmek

Büyük şans ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin tüm hayatının değişmesine ve hayatına adeta sihirli bir değnek değmişçesine güzelleşmesinde delalet eder. Rüya sahibi kalan ömrünü hayırlara kavuşarak geçirecek demektir.

Rüyada Hazine Sandığı Görmek

Rüya sahibinin aile hayatında büyük mutluluk yakalayacağına işaret eder. Rüya sahibi, ruh ikizi olduğuna inandığı aynı zamanda çok da zengin olan bir kişi ile dünya evine girecek, geçim sıkıntısı ve anlaşmazlık yaşamayacağı için de çok mutlu olacaktır.

Rüyada Hazine Yeri Görmek

Rüya sahibinin kendisi için çok hayırlı ve isabetli bir iş yapmasına ve bu iş sayesinde hayatı boyunca kalkınmasına tabir edilir. Kişi, yedi sülalesine yetecek kadar büyük bir zenginlik elde edecek ve bu zenginliği çok çalışmasına borçlu olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hazine Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. caglar (26 Şubat 2014 saat: 12:35)

    slm ben caglar ruyamada koydekı evımızde dedeme aıt olan kasanın gızlı bıryerında harıta buldum beyaz bır kagıda cızımmıs ve dedmın yazısı ve sonra ruyamada harıtann gosterdgı yere gıttım ve kucuk bır delıkten ıcerıye gırdım oda gıbı byerdı etrafta altınlar sacılıydı ve bıraz ılerledıgmde 3 veya 4 tane cuce insan gordum cın de olabılır tam emın dgılım ve bunlardan korkmadım bunların yanına oturdum ve konustum konustuklarımı tam olarak hatrlamıyorum ama bır cumle aklımda onlara sordum sız benım rahmetlı babamı tanıyormusunuz dıe ve onlarda evet cevabı verdı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,