RuyaTabirleri.com

Rüyada Hazırlanmak

Rüyada hazırlanmak, rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, hedeflerini tutturmayı başaracağına ve amacına nail olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin yolundaki engelleri aşacağına, karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine, deneyim kazanacağına ve yaşama karşı daha güçlü, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine alamet eder.

Rüyada Seyahate Hazırlanmak

Rüyayı gören kişinin planları arasında yeni işlere atılmak, yeni adımlar atmak ve yeni kararlar almak olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin bazı düşünceleri olduğuna ve bunları uygulamaya geçirmenin çarelerini ve yollarını aradığına, fırsat kolladığına ve doğru zamanı beklediğine rivayet edilir.

Rüyada Düğüne Hazırlanmak

Rüyayı gören kişinin müjdeli ve sürpriz bir gelişmeyle karşılaşacağına, hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine bundan sonra mutluluğunun, huzurunun, işinin, kazancının, rızkının ve zenginliğinin de garanti olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin maddi ve manevi tüm değerlerinin güvence altında olduğuna yorulur.

Rüyada Yolculuğa Hazırlanmak

Rüyada yolculuğa hazırlanmak da seyahate hazırlanmak gibi yorumlanır ve hayırlara alamet ettiği şeklinde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kendisini iyiye, hayra ve güzelliğe götürmesi için bazı oluşumların içinde yer almak istediğine ve amaçlarını gerçekleştirmek için mücadele ettiğine delalet eder.

Rüyada Umreye Hazırlanmak

Rüyayı gören kişinin gerçekten de böyle bir arzusu olduğuna ve ölmeden önce gerçekleştirmek istediği en büyük hayalinin bu olduğuna aksi takdirde gözünün açık gideceğine işaret eder. Rüya sahibinin hep umrede olduğunu düşlediği ve bunun da rüyalarına girdiği anlamına gelir.

Rüyada Sınava Hazırlanmak

Rüyayı gören kişinin gelecekle ilgili bazı yatırımlar yapma arzusu olduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin büyük hedefleri, önemli plan ve projeleri olduğuna alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: