RuyaTabirleri.com

Rüyada Hedef Görmek

Rüyada hedef görmek, dikkatleri üzerine çekmeye ve kişinin yakınlarında kendisinin yükselmesini istemeyen, başarılarını çekemeyen insanların varlığına alamettir. Hukuksal işlemlerde bazı aksiliklerin çıkabileceğine, alım satım meselelerinde aceleci davranmayarak, işi bilen kimselere danışmak suretiyle ayakları yere daha sağlam basmak gerektiğine dikkat çeken rüya, yaşam şeklinde önemli değişikliklerin oluşacağı bu günlerde temkinli hareket etmek gerektiğini de ifade eder. Anlık kararlar vermenin sakıncalı olduğuna ve özellikle duygusal açıdan kişiyi etkileyecek karşı cinsten biriyle tehlikeli yakınlaşmalar içine girileceğine, bu kişiden görülecek fenalıklara da delalettir. Düzenbaz kimselerin tuzaklarına düşmeye, haksızlıklar karşısında üzülmeye ve hayata karşın cesaretini yitirmeye de yorumlanır.

Rüyada Hedef Tahtası Görmek

Dolduruşa gelerek hareket eden rüya sahibinin çevresinde kendisine her zaman destek olan insanları kırıp geçireceğini, öfke dolu sözleri ve sert hareketleriyle dikkatleri üzerine çekeceğini işaret eder. Kişinin geleceğe yönelik çok fazla beklenti içinde olduğuna ve dikkatsiz, sorumsuz davranışları nedeniyle büyük hayal kırıklıkları yaşayacağına, maceradan maceraya koşmak suretiyle ve yalnızca anı yaşamak isteğiyle maddi açıdan da çöküş dönemine girildiğini bildirir. Kişinin işinde yükselmesiyle birlikte kendisini çekemeyenlerin artacağına ve ilerleyen zamanlarda önemli düşmanlara sahip olacağına da yorulur.

Rüyada Hedefi On İkiden Vurmak

Silah veya ok gibi bir aletle hedef tahtasını on ikiden vurduğunu görmek, kişi için büyük bir şansa alamettir. Baht dönüşünü de işaret eden rüya, kişinin ilerlemesi için kendisine destek veren, hayat görüşünde önemli değişikliklere neden olan yaşça ileri birinin varlığına da delalettir.

Rüyada Hedef Görmenin Psikolojik Yorumu

Radikal değişimlerin, kararların gündeme geldiği ve kişinin her türlü yeniliğe açık bir ruh halinde olduğunu bildirir. Disiplin ve azim içinde çalışan rüya sahibinin hayatının her anını önceden planlayarak geçirdiğini, anlık ve duygusal kararlardan uzak durarak, her zaman akılcı şekilde hareket ettiğini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!