RuyaTabirleri.com

Rüyada Hedik Görmek

Rüyada hedik görmek, iyi değildir ve rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak bazı aksiliklere, engellere, sorunlara ve sıkıntılara alamet eder. Rüya sahibinin umutlarının solmasına ve hayal kırıklığı yaşamasına neden olacak bazı uğursuz olaylar yaşayacağına, çok üzüleceğine, kendini çaresiz, yapayalnız ve kötü hissedeceğine alamet eder. Rüya sahibi şanssız olacağı günler geçirecek demektir.

Rüyada Hedik Yemek

Rüyayı gören kişinin geçim zorluğuna düşeceğine, eli bolken bir anda darlık içinde olacağına, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, mali krize gireceğine, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına tabir edilir.

Rüyada Hedik Kaynatmak

Rüyayı gören kişinin daha fazla kazanç, bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olmak için büyük umutlarla girdiği işten yana maddi olarak zarar edeceğine, elindekileri de yitireceğine, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına yorulur.

Rüyada Hedik Pişirmek

Rüyayı gören kişinin kısmetlerinin kapanacağına, işlerinin azalacağına, hanesindeki rızkın eksileceğine ve rüya sahibinin fakirleşeceğine rivayet edilir. Ticaretten yana başarısız olmaya, güç, kudret ve itibar kaybetmeye, mutsuz ve pişman olmaya tüm bu musibetler nedeniyle de hastalanmaya delalet eder.

Rüyada Hedik Yapmak

Rüyada hedik yapmak da hedik pişirmek gibidir ve ne yazık ki iyi anlamlara gelmez. Rüyayı gören kişinin olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına, emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına işaret eder. Rüya sahibi zorluğa, zahmete, çileye ve eziyete düşecek demektir.

Rüyada Buğday Görmek

Rüyayı gören kişinin alın teri ve bilek gücü ile lüksünden kısarak ve rızkından azaltarak birikim yapacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin geçim derdi içinde olmasına ve yokluk çekmesine rağmen yine de yarınları için bir şeyler yapma çabasına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!