RuyaTabirleri.com

Rüyada Hediye Almak

Rüyada hediye almak, hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin belki de hayatının en bereketli, en verimli ve en mutlu döneminin yaşanacağı anlamına gelir. Kişi, hayatında bugüne kadar hiç olmadığı kadar şanslı olacak ve yüzü her anlamda gülecek demektir. Uğursuzlukların, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin rüyayı gören kişinin peşini bırakacağı ve böylece kendisinin dilediği kadar mutlu olacağı anlamına gelir.

Rüyada Hediye Ayakkabı Almak 

Rüyada hediye ayakkabı almak rüya sahibinin hayatının yoluna gireceğine ve tüm sorunların biteceğine yorulur. Rüyayı gören kişinin iş hayatında daha sakin ve daha aklı başında bir insan olacağına rivayet edilir.

Rüyada Birinden Hediye Almak

Rüyada birinden hediye almak, rüya sahibinin hem ticarette kazanacağına hem de özel hayatında kazanacağına alamet eder. Kişi, meslek hayatında olumlu ve isabetli adımlar atmayı başaracağı gibi, özel hayatında da kendisine huzur verecek ve hayır getirecek kadar güzel ve doğru seçimler yapacak demektir.

Rüyada Birine Hediye Almak

Rüyada birine hediye almak birinin mutluluğuna, kısmetine ve sevincine ortak olup, onun mutluluğu, kısmeti ve şansı ile nasiplenmeye işaret eder. Rüya sahibinin de hediye verdiği kişinin de güzel günler yaşayacağına ve isteklerine kavuşacaklarına tabir edilir.

Rüyada Hediye Aldığını Görmek

Rüyada hediye aldığını görmek, geçim derdinin biteceğine, yeni başlangıçların yapılacağına, doğru kararların alınacağına ve kötü günlerin de geride kalacağına delalet eder. Rüya sahibinin iç dünyasının da güzelleşeceğine ve karşısına çıkacak biri sayesinde geçmişte yaşadığı gönül kırıklıklarının unutulacağına alamet eder.

Rüyada Kolye Hediye Almak

Rüyada kolye hediye almak, rüya sahibine karşı cinsten birinden temiz niyetlerle ve güzel düşüncelerle gelecek ilanı aşka rivayet edilir. Samimi duygularla kişiye kalbini açacak bir kimsenin varlığına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hediye Almak İle İlgili Rüyalar;

  1. yeksan (18 Nisan 2014 saat: 12:37)

    merhaba ben önce kendi dayıma gittiğimi gördüm snra eve grince eşimin dayısına geldiğimizi gördüm 3 odalı 3 odada farklı renk ti 1 oda salon dye tabir edilen herkesin bulundugu mor lila gibi 2. oda gülkurusu pudra pembesi gbi 3 oda krem ve ev kalabalıkk tı yengemin eski eviymiş rüyamda snra eşime canım benim diyorum oda kayın valideme canım benim dyo ben kızıyorum falan ardından uzerını degstrmeye gıdıyoo acele gtmısız kıyafet bulamıyo ve bornoz ile kalıyo sonra uyandım

  2. Anonim (01 Mart 2014 saat: 09:58)

    Merhaba ben ruydam ben okulda bir yarisma vardi onun icin para topluyorlardi. Bende katilmak istiyordum ama hocam izin vermiyordu. Senin kalpin var dedi ondan sonra agladim eve gidiyordum birden basinim, agirmaya basladi orda bir pazarci bayardim etti. Orda bir teyze vardi bana yardim eti orda biraz basimi koydim teyzenin oglu bana bir sal hediye etti.ben inkarettim ama arkadas olma icin dedi. Iste beni Opseven kisi oydu ben ruyam bu

  3. onur (05 Ocak 2014 saat: 13:38)

    rüyamda hapse girdiğimi ve orada tanıştığım mahkumlardan 2 sinin eski mahkumlar olduğundan dışarı çıkabildiğini gördüm. Sonra birşekilde bende dışarı çıktım o dışarı çıkan mahkum(iyi biriydi) bana 3 tane tahta ufak maket şeklinde gemi gönderiyodu, oyuncak araba gibi üzerime gelen gemilerin önde olanını ayağımla geri ittirdim, o an anlamamıştım hediye olduklarını, hediye olduğunu anladığımda onları tek tek topladım kucağıma aldım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,