RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Hediye Almak

Rüyada hediye almak, hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin belki de hayatının en bereketli, en verimli ve en mutlu döneminin yaşanacağı anlamına gelir. Kişi, hayatında bugüne kadar hiç olmadığı kadar şanslı olacak ve yüzü her anlamda gülecek demektir. Uğursuzlukların, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin rüyayı gören kişinin peşini bırakacağı ve böylece kendisinin dilediği kadar mutlu olacağı anlamına gelir.

Rüyada Hediye Ayakkabı Almak 

Rüyada hediye ayakkabı almak rüya sahibinin hayatının yoluna gireceğine ve tüm sorunların biteceğine yorulur. Rüyayı gören kişinin iş hayatında daha sakin ve daha aklı başında bir insan olacağına rivayet edilir.

Rüyada Birinden Hediye Almak

Rüyada birinden hediye almak, rüya sahibinin hem ticarette kazanacağına hem de özel hayatında kazanacağına alamet eder. Kişi, meslek hayatında olumlu ve isabetli adımlar atmayı başaracağı gibi, özel hayatında da kendisine huzur verecek ve hayır getirecek kadar güzel ve doğru seçimler yapacak demektir.

Rüyada Birine Hediye Almak

Rüyada birine hediye almak birinin mutluluğuna, kısmetine ve sevincine ortak olup, onun mutluluğu, kısmeti ve şansı ile nasiplenmeye işaret eder. Rüya sahibinin de hediye verdiği kişinin de güzel günler yaşayacağına ve isteklerine kavuşacaklarına tabir edilir.

Rüyada Hediye Aldığını Görmek

Rüyada hediye aldığını görmek, geçim derdinin biteceğine, yeni başlangıçların yapılacağına, doğru kararların alınacağına ve kötü günlerin de geride kalacağına delalet eder. Rüya sahibinin iç dünyasının da güzelleşeceğine ve karşısına çıkacak biri sayesinde geçmişte yaşadığı gönül kırıklıklarının unutulacağına alamet eder.

Rüyada Kolye Hediye Almak

Rüyada kolye hediye almak, rüya sahibine karşı cinsten birinden temiz niyetlerle ve güzel düşüncelerle gelecek ilanı aşka rivayet edilir. Samimi duygularla kişiye kalbini açacak bir kimsenin varlığına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: