RuyaTabirleri.com

Rüyada Hediye Görmek

Rüyada hediye görmek, kötü, sizi rahatsız eden şeylerden kurtulmaya, dostlukla pekiştirilmiş sevgiye işarettir. Uzun süre zarfında birbirleriyle konuşmayan arkadaşların, komşuların bir araya gelerek barışacağına, dünya evine girmek amacıyla kız istemeye gidenler ile karşılayanların aralarındaki dostluk ve uyum ile tabir edilmektedir.

Rüyasında hediye görmek genel olarak hayırlara yorumlanmaktadır, rüyasında hediye verdiğini yahut aldığını görmek, hayırlıdır. Her iki taraf için de arzularına ulaşacağına işaret eder. Eğer hediye kötü bir şey ise, alan kişinin veren kişi tarafından zarar göreceğine tabir edilmektedir. Kendisine hediye verildiğini gören kişi, sevdiğine kavuşup evleneceğine, hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, lakin bu kötü sözü ne için söylendiğine dair hiçbir şey bilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Hediye Almak

Rüyasında birinden hediye almak, hayatınızda çok şanslı şeyler ile karşılaşıp mutlu olacağınız anlamına gelmektedir. Hediye almak, aşk ve iş yaşamında iyi ve güzel yerlere gelebileceğine dair haberler vermektedir. Rüyanızın içerinde birisinden hediye aldığınızı fakat içerisindekini tahmin edemediğinizi görmek, arkadaşınızdan kötü bir olay sonucunda kopacağınız fakat bunun nedenini bir türlü öğrenemeyeceğinize delalet eder.

Eşinize bir hediye almanız yahut eşinizin size bir hediye alması, ilişkinizde yoktan nedenlerden dolayı kırgınlıklar, küslükler çıkacağına işarettir. Rüyanızda size hediye alan ve bunu vermek için gizlice uğraşan birisini gördüyseniz, sizin arkanızdan aleyhinizde birtakım dedikodular çıkacağına işarettir. Eğer çocuklarınızdan birisinin size bir hediye aldığını gördüyseniz, çocuklarınızı sizin ilginizden yoksun bıraktığınızı ve onların geleceklerine dair yardım etmeyip, geleceklerini kendi hallerine bıraktığınızın işaretidir.

Rüyada Hediye Olarak Kol Saati Görmek

Rüyasında kişi hediye olarak kol saati gördüyse, zamanın yeteri kadar kıymetini bilmediğinizi, bunu değiştirerek zamanınızı iyi şeylerle değerlendirmeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada kol saati vermek, verdiğin kişi ile geleceklerinizi kesişeceğinizi ve birbirlerine yardım etmesinin gerektiğine dair delildir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!