RuyaTabirleri.com

Rüyada Hediye Görmek

Rüyada hediye görmek, kötü, sizi rahatsız eden şeylerden kurtulmaya, dostlukla pekiştirilmiş sevgiye işarettir. Uzun süre zarfında birbirleriyle konuşmayan arkadaşların, komşuların bir araya gelerek barışacağına, dünya evine girmek amacıyla kız istemeye gidenler ile karşılayanların aralarındaki dostluk ve uyum ile tabir edilmektedir.

Rüyasında hediye görmek genel olarak hayırlara yorumlanmaktadır, rüyasında hediye verdiğini yahut aldığını görmek, hayırlıdır. Her iki taraf için de arzularına ulaşacağına işaret eder. Eğer hediye kötü bir şey ise, alan kişinin veren kişi tarafından zarar göreceğine tabir edilmektedir. Kendisine hediye verildiğini gören kişi, sevdiğine kavuşup evleneceğine, hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, lakin bu kötü sözü ne için söylendiğine dair hiçbir şey bilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Hediye Almak

Rüyasında birinden hediye almak, hayatınızda çok şanslı şeyler ile karşılaşıp mutlu olacağınız anlamına gelmektedir. Hediye almak, aşk ve iş yaşamında iyi ve güzel yerlere gelebileceğine dair haberler vermektedir. Rüyanızın içerinde birisinden hediye aldığınızı fakat içerisindekini tahmin edemediğinizi görmek, arkadaşınızdan kötü bir olay sonucunda kopacağınız fakat bunun nedenini bir türlü öğrenemeyeceğinize delalet eder.

Eşinize bir hediye almanız yahut eşinizin size bir hediye alması, ilişkinizde yoktan nedenlerden dolayı kırgınlıklar, küslükler çıkacağına işarettir. Rüyanızda size hediye alan ve bunu vermek için gizlice uğraşan birisini gördüyseniz, sizin arkanızdan aleyhinizde birtakım dedikodular çıkacağına işarettir. Eğer çocuklarınızdan birisinin size bir hediye aldığını gördüyseniz, çocuklarınızı sizin ilginizden yoksun bıraktığınızı ve onların geleceklerine dair yardım etmeyip, geleceklerini kendi hallerine bıraktığınızın işaretidir.

Rüyada Hediye Olarak Kol Saati Görmek

Rüyasında kişi hediye olarak kol saati gördüyse, zamanın yeteri kadar kıymetini bilmediğinizi, bunu değiştirerek zamanınızı iyi şeylerle değerlendirmeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada kol saati vermek, verdiğin kişi ile geleceklerinizi kesişeceğinizi ve birbirlerine yardım etmesinin gerektiğine dair delildir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hediye Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. epidavrus (15 Mayıs 2014 saat: 11:08)

  yaklaşık 2 ay önce bana hediye edilen köstekli saatimi o günden bu yana hiç kullanmadığım hatta görmediğim halde 2 gece üst üste rüyamda gördüm.ikiside tamamen aynıydı.tek hatırladığım, saatin kapağı açık ve bir zemin üzerinde duruyor. ve aynı açıdan yaklaşıp saate bakıyorum. ne bir ses,ne bir çevre, ne de bir insan.sadece saati görüyorum. bir açıklama getirirseniz çok sevinirim. teşekkürler

 2. Ebru (02 Mayıs 2014 saat: 18:37)

  Rüyamda manevi ablamın odasına gidiyorum, bana hediye veriyor. Hediye ev içinde giyilen pofuduk ayakkabılar. Hediye hoşuma gidiyor sarılıyorum. Onun sonrasında ablam da kendisine aldığı kaplumbağayı gösteriyor. Ne su kaplumbağası ne kara kaplumbağası, su içinde değildi. Hareketli bir kaplumbağa. Aynı gün içinde kaplumbağa da almış, bebek arabası da almış. Ama bebek arabasının içi boştu. Ardından ablam yatağa yattı, ben de ayak ucuna oturdum, bebek arabası yatağının yanında duruyordu. Bir yandan baş parmağını emip, bir yandan bebek arabasını hafif hafif sallayıp, bir yandan da ağlamaya başladı. “Sen de mi parmağını emiyorsun” diye sorup. Yanına yaklaştım ve önceden boş olarak gördüğüm arabanın içinde bir bebek vardı. Ablanın yanına oturdum “neden ağlıyorsun abla” diye sordum. (ablamın annesi gerçek hayatta yaşamını kaybetmiş, ama ben bunu ablamdan değil başka birinden duydum, bana daha hiç derdini anlatmadı.)
  Rüyamda ağlıyordu ve sorduğum soruya “annemi çok özledim” diye cevap verdi. Ona sarıldım, öptüm, birlikte ağladık. Sonra uyandım.

 3. hakan (17 Mart 2014 saat: 09:57)

  rüyamdan tanımadığım bir bayandan poşet içinde kutular olan ve bir demet çiçek hediye alıyorum. kutunun birinde ayakkabı olduğunu tahmin ediyorum. çok mutlu oluyorum. acaba anlamı nedir. bundan öncemi sonramı bilmiyorum yine bir bayan tarafından 100 ve 200 tl lik bankonotlar ve 500 tl 200 tl gibi yazılı kağıtları hediye olarak alıyorum. bu rüyaların peşpeşe gelmesi ne anlama geliyor acaba. şimdiden sizlere teşekkür ederim

 4. güneş (03 Mart 2014 saat: 08:21)

  bu gece rüyamda tanıdığım eski bir bakkal dükkanından hediye olarak güneş gözlüğü alıyorum. Dükkan sahibine fiyatını soruyorum 500tl.diyor.Pahalı buluyorum ama hediye olduğu içinde istemeyerek alıyorum ve parayı da bu akşama getireceğimi söylüyorum. Sonra eski bir kız öğrencime güneş gözlüğünü hediye ediyorum ve öğrencim de çok mutlu oluyor ama 400 tl. borçlandığım içinde sıkıntılıyım Abimde bana bu kadar pahalı bir güneş gözlüğü aldığım için ve borçlandığım için çok kızıyor sonra uyanıyorum. Yorumlarsanız sevinirim teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,