RuyaTabirleri.com

Rüyada Hediye Vermek

Rüyada hediye vermek, temiz niyetlerle atılan adımlardan ve girişilen işlerden hayır görmeye işaret eder. Rüya sahibi için sonu mutlulukla bitecek olayların gelişmesine, gönüllerdeki umutların her zaman yeşil kalmasına ve istenilen yönde filizlenmesine delalet eder. Hayırlı ve güzel bir rüyadır, rüya sahibine fayda ve yarar getirecek gelişmelerin yaşanacağına delalet eder. Bu rüyanın bir başka tabiri de hayallerin gerçek olacağı şeklindedir.

Rüyada Birine Hediye Vermek

Rüyasında bir kişiye hediye verdiğini gören rüya sahibi, o kimseye karşı dostane yaklaşımlar ve duygular içerisinde olacak demektir. Kişi, hediye verdiği kimse ile ahbaplık kurmak ve sıkı bir bağ oluşturmak için tüm samimiyetiyle ve içtenliğiyle ona karşı adım atacak demektir.

Rüyada Sevgiliye Hediye Vermek

Rüyasında sevgilisine hediye verdiğini gören kişinin rüyası gerçekte de özel hayatına tabir edilir. Kişi aşkından yana hayır bulacak ve yüzü gülecek demektir. Aşkı hem gerçek hem de karşılıklı olacağı gibi aradaki duygusal bağ da her geçen gün daha kuvvetli bir hale gelecek demektir.

Rüyada Birinden Hediye Almak

Rüya sahibinin rüyasından birisinden hediye aldığını görmesi, sağlam dostlukları olduğuna ve bu dostlukların her ne pahasına olursa olsun bozulamayacağına işaret eder. Rüya sahibinin böylesine sahici dostları oldukça sırtı hiçbir zaman yere gelmeyecektir.

Rüyada Arkadaşına Hediye Vermek

Rüya sahibi, rüyasında kime hediye veriyorsa o kişiyle çok yakın bir arkadaşlık kuracak ya da zaten bir arkadaşlığı söz konusuysa bu arkadaşlığı perçinlemek için kendisine büyük bir jest yapacak demektir.

Rüyada Hediye Paketi Görmek

Çok güzel bir rüyadır, müjde almak şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hiç beklemediği anda hem sevinmesine hem de çok mutlu olmasına vesile olacak bir haber alacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hediye Vermek İle İlgili Rüyalar;

 1. Gülşen (21 Aralık 2015 saat: 04:22)

  Rüyamda eski sevgilim kuzenime fotograf albümü veriyordu kuzenimin dogumgununde albumdekilerde kuzenimle cekinmis fotoğraflarım var benimle barışmak istediğini onu çok seviyorum unutmadım diyor kuzenime bende benim sevgilim var olmaz diyorum sonrada iş yerine beni görmeye geliyormus karsilasiyoruz

 2. sönmez (17 Kasım 2015 saat: 08:37)

  rüyamda bir aile dostumuz bana ücgen seklinde büyük ve agir bir bilezik hediye etti.Paketi actim, cok pahali birsey oldugundan,bu cok inan benim de cok altinim ve bileziklerim var,annene sor o biliyor dügünümde takilmisti diyerek geri verdim.Fakat o kisi kücük oglunu kucagima verdi kendi annesine ragmen benim cocugu avutmami istedi. ben cocuga ninniler söyleyerek,birseyler mirildanarak saatlerce kucagimda avuttum.daha sonra bir dügün oluyordu,yine o aileden.yine bana olan asiri ilgi saygi.kizlari hep etrafimda,kücük kizlari halay da elimi hic birakmiyor.Daha sonra kalabalik bir gurupla fotgraf cektiriyoruz.

  simdiden tesekkürler

 3. Birol Demir (22 Ekim 2015 saat: 20:29)

  Rüyamda birlerine 5 paket kutu kutu içerisindedir tatlı var samimi olduğum bir bayana ikram ediyorum.bayan kutuyu açınca içersinde kuru pasta çıkıyor bir adet bana ikram ediyor pastanın az olduğunu görüyorum ben yedim siz yiyin deyip geri ceviriyorum bu esnada arabanın bagajında ki kutuyuda birlerine bagajı açıp ikram ediyorum.

 4. elmayra (30 Ağustos 2015 saat: 22:19)

  Geçen gün rüyamda yeni ayrıldığım sevgilimin iş yerindeki en yakın arkadaşlarından birine spor malzemelerinden oluşan hediyeler baktığımı ve aldığımı gördüm. Sevgilimle kötü ayrılmamıştık hatta gayet dostane bir şekilde bitti.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,