RuyaTabirleri.com

Rüyada Hela Görmek

Rüyada hela görmek, uzun bir zamandan beri herhangi bir sorun yaşamayan, hayatı çok güzel bir şekilde ilerleyen ve iş hayatı ile ilgili olarak çok güzel çalışmalar gerçekleştiren rüya sahibinin, ailesinden kaynaklanan çeşitli sorunlar ile uğraşmak zorunda kalacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, uzunca bir zaman uğraştığı problemlere akıllıca bir şekilde bir çözüm yolu bularak çok büyük sevinç ve mutluluk duyacağına işaret eder.

Rüyada Hela Temizlemek

Rüyayı gören kişi için pek hayırlı bir rüya olmamakla birlikte yakın bir zaman içinde çok büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına, çok kötü durumlara düşüleceğine, iş hayatında ve aile hayatında tartışmaların çok yoğun bir şekilde yaşandığı ve sorunlara bir türlü çözüm bulunamadığı bir döneme girileceğine ve çok büyük bir hastalık ile baş etmek zorunda kalınabileceğine delalet eder.

Rüyada Hela Taşması

Uzun zaman önce çok hayırlı bir kişi ile çok güzel bir evlilik yapmış olan rüya sahibinin yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olacağına, epey bir süredir yaşadığı üzüntünün ve stresin son bulduğuna rivayet eder.

Rüyada Hela Kapısı Görmek

Hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin, çok büyük sıkıntılar ile başbaşa bırakıldığına, hiçkimseden en ufak bir destek görmediğine, yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçirdiğine, yakın bir zaman içinde daha kötü hallere düşebileceğine ve bu yüzden çok büyük bir hastalık ile boğuşmak zorunda kalabileceğine alamet eder.

Rüyada Hela Yapmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşayacağı bir sıkıntıdan ötürü çok büyük sorunlar yaşayacağına, bu sorunlardan kurtulmak için dünya malına çok büyük bir düşkünlüğü olan ve tek kuruşunu harcamayı istemeyen bir kişiden yardım istemek zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!