RuyaTabirleri.com

Rüyada Helalleşmek

Rüyada helalleşmek, rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu duruma göre yorumlanır. Aile hayatında ve eğitim hayatında sorunlardan kurtulmaya, iş hayatında çok istenen bir projenin gerçekleştirilmesi ile çok büyük miktarda para kazanmaya, uzun bir zamandan beri yaşanan bir hastalığın tedavi edilmesine, yıllardır beklenen bir konu hakkında hayırlı bir haber gelmesine ve huzurlu günler yaşanacağına delalet edilir.

Rüyada Helalleştiğini Görmek

Uzun bir zamandan beri çok büyük bir hevesle gerçekleştirilmek istenen bir işin başarıya ulaşacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp güzel ve kazançlı işler yapılacağına, rahatsızlıkların son bulacağına, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine ve sevinçli günlerin yakında olduğuna alamet eder.

Rüyada Biriyle Helalleşmek

Rüyayı gören kişiye kötülük yapmış olan bir kişinin, çok büyük bir beddua alacağına, bu yüzden işlerinin sıkıntıya gireceğine ve çok büyük zararlar edeceğine rivayet eder.

Rüyada Babayla Helalleşmek

Rüya sahibinin, maddi ve manevi olarak istediği seviyeye gelemediğine, çok daha iyi yerlerde olmak istediğine, bu yüzden çok büyük bir üzüntü ve sıkıntı yaşadığına ve çok daha kötü olaylar ve durumlarla karşılaşmaktan korktuğuna tabir edilir.

Rüyada Anneyle Helalleşmek

İş hayatında çok büyük projeleri olan rüya sahibinin, çok büyük zahmetlere girerek gerçekleştireceği bir çalışmanın meydana gelecek bir sorun yüzünden çok büyük zarara neden olacağına, büyük sıkıntılara ve üzüntülere yol açacağına ve rüyayı gören kişinin istemeden de olsa çok büyük bir pişmanlık duyacağına delalet eder.

 Rüyada Ölüyle Helalleşmek

Rüyayı gören kişinin, uzun bir zaman önce yaptığı bir hata ya da işlediği bir günahtan ötürü çok büyük bir pişmanlık duyduğuna, bu yüzden kendisini çok kötü hissedip büyük bir vicdan muhasebesi yaptığına, çok büyük bir üzüntü duyduğuna ve kendisini hiç affetmeyeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,