RuyaTabirleri.com

Rüyada Helikopterle Uçmak

Rüyada helikopterle uçmak, yepyeni bir değişimin, kişiye heyecan verici gelişmelerin habercisidir. Genellikle mevcut olan hayatın çok dışında bambaşka bir hayat standardına ulaşmaya işaret eder. Hizmetçiler, bakıcılar, özel şoförler gibi yardımcılara sahip olunacak bir yaşama, mevkiye ve üne alamettir. Rüyasında helikopterle uçan kişiler mesleklerinde hedefledikleri zirveye ulaşır ve çok uzun zaman da zirvede kalmaya devam ederler. Toplumsal olarak pek çok kişinin hayranlığını kazanmak, büyük firmalara danışmanlık yapmak veya kitleleri yönetmek gibi anlamlara da gelir. Hayırlı ve kişi için çok sevindirici bir rüyadır.

Rüyada Helikopterle Seyahat Etmek

Bekar kişiler için kısa sürecek ama rüya sahibine her açıdan çok iyi gelecek bir aşka işaret eder. Macera peşinde koşanların çok iyi anlaşacakları kişilerle tanışacaklarını, hayatlarında geleceğe dair plan yapmadan yaşayıp, sorumluluk da almadıklarına yorumlanır. Helikopterle seyahat etmek aslında kişiye güzel gelişmeleri işaret ederken, aynı zamanda geleceğe dair belirsizliklerden ve tedbir almamaktan dolayı sıkıntılar yaşanabileceğini, kişinin hayatı ile ilgili konularda daha çok inisiyatif ve sorumluluk alması gerektiğine de işaret eden uyarıcı bir rüya olarak kabul edilir.

Rüyada Helikopterle Gezmek

Helikopterle uçmak ile benzer şekilde yorumlanır ancak, rüya sahibi rotası belli olmayan bir gezinti yapıyorsa, o zaman yaşanacak iyi gelişmelerin kişide şımarıklığa ve zevk sarhoşluğuna neden olacağı için gerçekleri görememeye başlayacağına aile değerlerini umursamadan hareket edip, paraya daha bağımlı bir hale geleceğine dair de uyarıda bulunur.

Rüyada Helikopterle Uçmanın Psikolojik Yorumu

Cinsel açıdan istediği gibi bir tatmin yaşayamayan ve ikili ilişkilerde utangaç davranan, bastırılmış seks isteklerinden dolayı rahatsızlık yaşayan kişilerin ruhsal durumlarına işaret eder. Helikopterle uçmak aynı zamanda keyif verici maddelere olan düşkünlüğün veya merakın da simgesidir. Geçmişindeki sıkıntılardan kurtulmak ve kendisini çok daha hafiflemiş hissetmek için etrafındaki olaylara kayıtsız kalmak istemenin de rüyada yansımış halidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Helikopterle Uçmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Merve Gürgen (28 Temmuz 2015 saat: 12:31)

    Rüyamda samimi Arkadaşımın arkadaşlarıyla. Deniz kenarına patketmiş helikoptere binip gezintiye çıktık fakat helikoptere binmeden önce tanımadığımız bir kaç kişi bizim peşimizdeydi bizde Koşarak helikoptere binip havalandık. Neye çıkar acaba

  2. Hülya gürer (27 Şubat 2015 saat: 06:52)

    Rüyamda helikopter ile bütün Şehri ve denizlerin üzerinde uçuyorum! Aşağıya baktığımda Amerika’da olduğumu ve tarihi dev Taştan yapılmış bir yapıyı görüyorum ve çok heycanlanıyorum. Sonra kendi Yaşadığım kentteki nehrin üzerinde uçuyorum. Daha sonra Çoraplarımı çıkarıp ayaklarımı havaya dikiyorum, öyle rahatımki uyanmak istemiyorum.

  3. Zeynep (03 Ocak 2015 saat: 09:41)

    Rüyamda eskiden çok yakın olduğum ancak artık sıkılıp eskisi kadar yakın hissetmediğim 2 arkadaşım ile birlikte gezmek istiyoruz ve kişi başı 15 TL vererek bir helikoptere biniyoruz helikopter kalkıyor hissediyorum kalktığını sonra dışarı baktığımda denizin üstünden uçuyoruz helikopterle indiğimizde saat çok geç olmuş ve arkadaşımın babası arkadaşıma çok kızıyor hatta zincirliyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,