RuyaTabirleri.com

Rüyada Helva Görmek

Rüyada helva görmek hayırlı olan rüyalar arasındadır. Rüya sahibinin bulacağı keramete işaret eder. Rüyasında helva gören her bir kimse için mutlaka hayır vardır. Çocuğu olmayan bir kişi rüyasında helva görse o kişi mutlaka evlat sahibi olur, işsiz kimse iş sahibi olur, hastalığına bir türlü çare bulamayan şifa bulur, evsizler ev sahibi olur, fakirler rızka ve nimete kavuşur, mahpus olanlar özgür kalır, ayrı olanlar bir birine kavuşur, dargın olan kişiler barışır.

Rüyada helva gören kişi Allah’ın tüm buyruklarını yerine getirir, sadaka ve zekât vermeyi hiç ihmal etmez ve bütün bunları içinden gelerek, çok inanarak yapar.

Rüyada Helva Yemek

Bol şanstır. Rüya sahibinin kazanç kapılarının her zaman açık olacağına işaret eder.

Rüyada Helva Pişirmek

Bu kişi rızık sahibi olur ve her yaptığı iş kendisine yeni bir iş getirir. Bu sayede rızkı da kazancı da hiç azalmaz, geçim sıkıntısı da yaşamaz.

Rüyada Helva Yapmak

Rüyasında helva yapan ve onu komşularına götüren kişi adağını yerine getirecektir. Bu kişi sevap işlemeye ve düşkün kimselere yardım etmeyi çok sever.

Rüyada Helva Almak

Yıpranmadan, ezilemeden, zahmete girmeden rahatça geçirilecek olan bir hayat anlamına gelir. Tatlı seven bu kişi Allah’ın sevgili kuludur ki ömrünün sonuna kadar rahat yaşayacağı kadar geliri vardır.

Rüyada Helva Kavurmak

İkinci bir kişi ile uzun soluklu olması için çıkılan bir yoldur ya da fikir birlikteliğidir. Rüya sahibinin işine güvendiği birini dâhil edeceğine delalet eder.

Rüyada Helva Ekmek Yemek

Rüya sahibinin başında dönen kara bulutlar nedeni ile darlığa düşüp, sıkıntı çekeceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi işini kaybedecek, bir süre zor ve yoklukla geçecek günler yaşamak zorunda kalacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Helva Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (09 Ocak 2015 saat: 15:54)

    Rüyamda bir iş sahibi olmuşum ondan dolayı farklı bir eve gidiyorum yanımda annemde geliyo ev benim eskiden sevdiğim çocuğun vefat eden babaannesinin eviymiş ben o evin balkonunda helva ve ekmek yiyiyordum sonra eski erkek arkadaşım ve abim yanıma geldiker o çocukta benimle birlikte ekmek yemeye başladı sonra o evde başka bir karı koca yaşamaya başlamış annem yanıma gelince sanki ondan bir tane daha varmış gibi ben hangisinin kendi annem olduğunu anlamıyordum sonra o evde uyuyup kalkınca değerli eşyalar kayboluyodu. Annemin elbisesi felan lekeliydi. Annemin hangisi olduğunu bulmaya çalışıyodum ama bulamıyordum sonra biz ablamla birlikte bir yere gidiyorduk kafatası vardı ben çok korkuyordum ablamda bana korkma dua et burası türbe diyodu türbe yüksekteydi çevresindede iş yerleri vardı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,