RuyaTabirleri.com

Rüyada Helva Görmek

Rüyada helva görmek hayırlı olan rüyalar arasındadır. Rüya sahibinin bulacağı keramete işaret eder. Rüyasında helva gören her bir kimse için mutlaka hayır vardır. Çocuğu olmayan bir kişi rüyasında helva görse o kişi mutlaka evlat sahibi olur, işsiz kimse iş sahibi olur, hastalığına bir türlü çare bulamayan şifa bulur, evsizler ev sahibi olur, fakirler rızka ve nimete kavuşur, mahpus olanlar özgür kalır, ayrı olanlar bir birine kavuşur, dargın olan kişiler barışır.

Rüyada helva gören kişi Allah’ın tüm buyruklarını yerine getirir, sadaka ve zekât vermeyi hiç ihmal etmez ve bütün bunları içinden gelerek, çok inanarak yapar.

Rüyada Helva Yemek

Bol şanstır. Rüya sahibinin kazanç kapılarının her zaman açık olacağına işaret eder.

Rüyada Helva Pişirmek

Bu kişi rızık sahibi olur ve her yaptığı iş kendisine yeni bir iş getirir. Bu sayede rızkı da kazancı da hiç azalmaz, geçim sıkıntısı da yaşamaz.

Rüyada Helva Yapmak

Rüyasında helva yapan ve onu komşularına götüren kişi adağını yerine getirecektir. Bu kişi sevap işlemeye ve düşkün kimselere yardım etmeyi çok sever.

Rüyada Helva Almak

Yıpranmadan, ezilemeden, zahmete girmeden rahatça geçirilecek olan bir hayat anlamına gelir. Tatlı seven bu kişi Allah’ın sevgili kuludur ki ömrünün sonuna kadar rahat yaşayacağı kadar geliri vardır.

Rüyada Helva Kavurmak

İkinci bir kişi ile uzun soluklu olması için çıkılan bir yoldur ya da fikir birlikteliğidir. Rüya sahibinin işine güvendiği birini dâhil edeceğine delalet eder.

Rüyada Helva Ekmek Yemek

Rüya sahibinin başında dönen kara bulutlar nedeni ile darlığa düşüp, sıkıntı çekeceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi işini kaybedecek, bir süre zor ve yoklukla geçecek günler yaşamak zorunda kalacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: