RuyaTabirleri.com

Rüyada Helva Yemek

Rüyada helva yemek, büyük ve önemli işler yapamaya, hayırlı makamlara ve görevlere getirilmeye, başarıları ile parmakla gösterilecek kişi haline gelmeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin işinin gücünün rast gideceğine, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine böylece işlerinin artacağına ve kişinin dünya nimetlerinden istediğinden de fazlasına sahip olacağına ve yokluk nedir bir daha bilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Kâğıt Helva Yemek

Hayatın kolaylaşmasına, güzelleşmesine, daha keyifli, eğlenceli ve zevkli hale gelmesini sağlayacak bazı fırsatlara rivayet edilir ve bu fırsatlardan rüya sahibinin de nasibi olduğuna işaret eder. Hayırlara yorulur ve kişinin maddi imkânlarının artması sayesinde omuzlarındaki yükün azalacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Tahin Helva Yemek

Bu rüya hayırlı şekilde yorumlanmaz ve rüyayı gören kişinin günahkar olmasına neden olacak kötü ve kirli işler yapacağı anlamına gelir. Rüya sahibi daha çok mal ve daha çok para sahibi olmak için elini ateşe uzatmaktan ve toplum içinde küçük düşmesine neden olacak yollara girmekten çekinmeyecek demektir.

Rüyada Helva Ekmek Yemek

Rüyayı gören kişinin daha fazla rızık elde edeceğine, geçiminin daha kolay hale geleceğine, çektiği sıkıntıların son bulacağına ve rahat bir yaşama kavuşacağına delalet eder. Konforlu, lüks ve zengin bir yaşam geçirmeye yorulur.

Rüyada Cevizli Helva Yemek

Bolluk, bereket, şans, kısmet ve uğur olarak açıklanır. Rüya sahibinin bir elinin yağda bir elinin de balda olacağına, istediği her şeyi kolayca alabileceğine, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına tabir edilir.

Rüyada Pamuk Helva Yemek

Hafiflemeye, deşarj olmaya, eğlenceli günlere ve keyfe kavuşmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin gönül hoşluğu içinde olacağına, yaşadığı gergin ve zor günleri arkasında bırakacağına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,