RuyaTabirleri.com

Rüyada Hemşire Görmek

Rüyada hemşire görmek, şefkatli, merhamet sahibi, iyilik ve yardım sever, güler yüzlü, anlayışlı, alçak gönüllü ve çevresine karşı hem faydalı hem de duyarlı bir kişi ile tabir edilir. Rüyada hemşire görmek, rüya sahibinin aile bireyleri ya da varsa sırdaşı üzerinden değerlendirilir. Şöyle ki; rüyada hemşire görmek, rüya sahibinin kahrını çeken, onu her durumda idare eden, kendisine haksızlık etse bile onu yok saymayan ve gözden çıkarmayan kişi ile tabir edilir. Bu kişi rüya sahibini karşılıksız olarak seven anne babası ya da çok yakın bir arkadaşı olabilir. Yani rüya sahibinin hayatında kendisi için hayatı boyunca hayır göreceği kimselerin varlığına yorulur.

Rüyada Hemşire Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin büyük ve çok makbule geçecek bir hayır işi yapmasına işaret eder. Rüya sahibi, belki de sırf imkânsızlık nedeniyle ölüm döşeğinde ölümü bekleyen bir hastaya parasından ya da malından harcayarak yardım edecek ve Allah katında hayırların en güzelini yapma mutluluğuna nail olacak demektir.

Rüyada Hemşire Kıyafeti Görmek

İhtiyaçları ve eksikleri gidermeye işaret eder. Rüya sahibinin birikmiş olan günlük ihtiyaçlarını karşılamak için bir gününü dükkân dükkân gezmeye ayıracağına işaret eder.

Rüyada Hemşire Forması Giymek

Yenilik ve değişiklik anlamına gelir. Rüyada hemşire forması giydiğini gören kişi dış görünüşünde bazı yenilikler yapabilir.

Rüyada Hemşireyle Konuşmak

Rüyasında hemşire ile konuştuğunu gören kişinin hayatının çoğunluğu iş yerinde geçiyor demektir. Rüya sahibi çalışkanlığı ile tabir edilir.

Rüyada Doktor ve Hemşire Görmek

Rüya sahibinin hayatının başarılarla ve zaferlerle dolacağına delalet eder. Rüya sahibi hırsı ve azmi sayesinde en zor işlerin üstesinden gelecek, en büyük sorunları aşmayı başaracak bu sayede de hem başarıyı hem de mutluluğu yakalayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hemşire Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. recep babal (13 Ekim 2014 saat: 21:03)

    Merhabalar
    ruyamda bir yemekhanede belden asagim ciplak vaziyette duruyordum ve is yeri hemsiresi geldi bir seyler dedi bana bende ayiptir soylemesi cinsel organimi gosterdim ona gitti ve akrabalarimdan bir gelinimiz geldi onunlada birseyler konustuk ama gulmeli eglenceli konustugumuzu hatirlamiyorum o da benim belden asagimi gordu ama tepkili olmadi yorumlarsaniz memnun olurum tabirlere baktim hep murattan mutluluktan yaziyor biri rezillikten

  2. şenay özçalışkan (06 Nisan 2014 saat: 18:58)

    rüyamda hemşire kıyafeti giymişim yanımda gine hemşire kıyafetli bir arkadaşım akıl hastanesinin içinde bir bölümü gercek hemşirelere soruyoruz onlarda orası çok kötü orda napcanız diye bize soruyolar bizde nöbet tutacağız orda bir mahkum var diyoruz ben ve arkadaşım gercekte gardiyanız başkada ağaçlar cok bulundumuz yerde ve bizde çok neşeliyiz arkadaşla etraftata akıl hastaları var geziniyorlar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,