RuyaTabirleri.com

Rüyada Hesap Ödemek

Rüyada hesap ödemek, aile üyelerinin kişiyi sorguya çekecekleri bir olayın yaşanması anlamına gelir. Geçmişte yapılan ve herkesten saklanan önemli bir hatanın, söylenen büyük bir yalanın bugünlerde kişinin başına dert açacağını ve zor durumda kalarak yeni yalanlar söyleyip işleri daha da karmaşık hale getireceğini ifade eder. Evli kimseler için eşlerinden sakladıkları önemli bir sırrın eş tarafından ortaya çıkarılması sonucunda yaşanacak ayrılığa yorumlanır. Hesap ödediğini gören kişi yaptığı yanlışların ceremesini çeker ve kendisini seven herkese karşı aşırı mahcup duruma düşer. Çevresini, arkadaşlarını ve en önemlisi ailesini yanıltan rüya sahibinin uzunca bir süre tek başına kalacağını ve kimseyle konuşmadan, içine kapanık bir hayat yaşayacağını da alamet eder.

Rüyada Kağıt Parayla Hesap Ödemek

Ortaklı bir işe girişmek ve sonrasında ortağın hisselerini satın alarak kendi yoluna tek başına devam etmek manasına gelir. Aynı rüya kişinin sevdiği bir kimseyi yarı yolda bırakması, kendisine güvenen insanları hayal kırıklığına uğraması manasına da gelir ve sıkıntılı günleri işaret eder. Maddi rahatlık söz konusu olduğu halde kişinin bir türlü manevi huzura eremeyeceğini, sürekli yalan söyleyip, insanların arkasından işler çevirmesi nedeniyle güvensizlik oluşturacağını, bu durumun ilerleyen zamanlarda iş  yaşantısını da sıkıntıya sokacağına delalettir.

Rüyada Restoranda Hesap Ödemek

Kalabalık bir restoranda hesap ödeyen kişinin ailesini karıştıran bir olay vuku bulur. Özellikle yakın akrabalardan ağzı çok laf yapan bir bayanın taşıdığı sözler ve yalan yanlış konuşmalar nedeniyle aile üyelerinin bir süre sonra birbirine gireceğini, bu olaydan sonra pek çok gizli sırrın, söylenen yalanın da açığa çıkacağını, insanların birbirlerine karşı acımasızca eleştiri yöneltip kusurlarını hatırlatacağını tabir eder.

Rüyada Hesap Ödemenin Psikolojik Yorumu

Kişinin bazı çekinceleri olduğuna, ailesinden sakladığı birtakım olay veya sırlara alamettir. Uzun süredir kişiyi rahatsız eden bu durumun giderek zorlaşmaya başladığını ve rüya sahibinin kendisini köşeye sıkışmış hissettiğini de ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!