RuyaTabirleri.com

Rüyada Heyecan Görmek

Rüyada heyecan görmek, rüyayı göre kişinin kalıcı başarılar elde etmesi sayesinde yaşamının olumlu, güzel ve hayırlı şekilde gelişme göstereceğine, sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına, yaşamının çok lüks bir hale geleceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına ve huzurunun da yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada Heyecanlanmak

Büyük bir sevince ve müjdeye işaret ettiği gibi rüyayı gören kişinin mutsuz, üzgün, karamsar, isyankâr ve hasta olmasına neden olan her türlü engelden, kötülükten, uğursuzluktan ve hayırsızlıktan kurtulacağına, cesaretini yeninden toplayacağına, tüm korku ve endişelerinden de arınacağına rivayet edilir.

Rüyada Birini Görüp Heyecanlanmak

Rüyayı gören kişinin dileklerinin gerçekleşmesi ve dualarının kabul olması sayesinde hayatının adeta deyim yerindeyse cennete döneceğine, tüm derdinin, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine, sağlığının yerine geleceğine ve muradının da gerçekleşeceğine tabir edilir.

Rüyada Sınavda Heyecanlanmak

Rüya sahibinin çok zor işlerin üstesinden gelmesine bileceğine, rakiplerine karşı güç elde edeceğine, geçim kolaylığına erişeceğine, tüm olumsuz ve umutsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, yeni zaferlerin ve başarıların peşine düşecek inanca ve güce sahip olacağına alamet eder.

Rüyada Heyecandan Titremek

Rüyayı gören kişinin yeni işlere girmeye hevesleneceğine, bunun için sabırsızlanacağına, gün sayacağına hatta uykularının kaçacağına işaret eder. Rüya sahibinin gerçekten de çok heyecanlanacağı gelişmeler olacak demektir.

Rüyada Heyecandan Bayılmak

Rüyayı gören kişinin maddi olarak çok iyi yerlere geleceğine, makam sahibi olacağına, yükseleceğine, ilerleyeceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına, bu sayede müşteri portföyünün artacağına bunun da kendisine hem zenginlik hem de özgüven getireceğine delalet eder.

Rüyada Heyecandan Konuşamamak

Rüya sahibinin kendisine bolluğun, bereketin, gücün ve kudretin kapılarını açacak işlere gireceğine, böylece hayatının kolaylaşacağına ve eksiklerinin giderileceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,