RuyaTabirleri.com

Rüyada Heyelan Görmek

Rüyada heyelan görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor günler geçirdiğine, çok büyük sıkıntılar yaşadığına, uzun zamandan beri içinde tuttuğu şeyleri söyleyemediğine ve tüm bunlar yüzünden ruhunda çok büyük bir ağırlık olduğuna ve eğer bu şekilde devam ederse ve kendisini bu durumlardan korumazsa çok büyük bir hastalık yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Heyelan Olduğunu Görmek

İş hayatında ve aile hayatında ortaya çıkan sorunlardan ve sıkıntılardan çok etkilenen rüya sahibinin, yakın bir zamanda çok daha büyük bir baskı altına gireceği için ister istemez çok yoğun bir şekilde yaşadığı bazı duyguların da etkisiyle büyük bir patlama yaşayacağına ve bu yüzden insanlar ile arasının çok kötü bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada Heyelan Altında Kalmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşadığı ve çok büyük zarara uğramasına sebep olan bir olaydan ötürü büyük sıkıntılar yaşadığına, çok kötü durumlara düştüğüne, içine düştüğü psikolojik durum yüzünden çok üzüntü duyduğuna, neredeyse insanlar ile irtibatını kopardığına, aile hayatında büyük tartışmalar ve kavgalar yaşadığına ve giderek daha üzücü durumlara düşeceğine rivayet eder.

Rüyada Sel ve Heyelan Altında Görmek

İş hayatında ve aile hayatında karşısına çıkan kötü ve zarar verici durumlardan ötürü çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yaşayan rüya sahibinin, hayatında çok büyük ve etrafındaki insanlara zarar verici davranışlarda ve atılımlarda bulunacağına, bu yüzden insanlar ile arasının açılacağına ve böyle durumlara düşmekten kendisini koruması gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Heyelandan Kaçmak

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında karşılaştığı çok büyük sorunlar yüzünden ortaya çıkabilecek olaylara ve durumlara karşı duygularına gem vuracağına ve herhangi bir yanlış yapmayacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Heyelan Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Hakan (16 Ocak 2015 saat: 10:48)

    Merhabalar rüyamda eve odun götürecektim sonra kömür için boş bir alana gittim kazdım iyice kömür çıkardım
    Bunları Eve bıraktım geri aynı yere döndüm birden toprak kaymaya başladı 4 tarafım çevrili 3 taraftan toprak kayıyo bir taraftan kaymıyor ordan kaçmaya çalışıyorum olmuyo Yamaç duvar gibi çok dik. Babam uzaktan beni Görüyor kurtarmak için geliyor ama olmuyor en son 4 tane özel tim geliyor toprak kayması olmayan taraftan kendilerini aşağı salıyorlar bizi Alıp yukarı çıkıyorlar.

  2. hasan karacabey (08 Aralık 2014 saat: 08:30)

    merhaba ben rüyamda büyük bi binanın yandığını gördüm yangında duman çıkmıyo lakin bi müddet sonra yangının etkisiyle toprak kayması gibi gözüküyo ama binanın parçası yıkılıyo üstümüze doğru ve biz kaçıyoruz ama hiç yaralanmıyoruz… Bu rüyayı yorumlar en kısa zamanda dönerseniz çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,