RuyaTabirleri.com

Rüyada Heykel Görmek

Rüyada heykel görmek, rüya sahibinin hayatındaki ve çevresindeki kişilere tabir edilir. Bu kişiler, çok sevimli olmayan, rüya sahibine sempatik gelmedikleri için kendisinin anti pati duyduğu, duygu ve düşüncelerinin çakıştığı yani kafasının uymadığı kişiler olarak tasvir edilirler. Rüyada heykel görmek, öte yandan da rüya sahibinin mutluluğuna mutluluk, huzuruna da huzur katacak olaylar yaşamasına tabir edilir. Rüya sahibinin kaçan keyfinin yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada Heykel Yapmak

Rüyada heykel yapmak, rüya sahibinin geleceği için iyi olacağına, kendisine başarı ve mutluluk getireceğine inandığı bir karar alarak, bunu hayata geçirmesine delalet eder. Kişi şimdi biraz zahmet ve zorluk çekecek ama ileride emeğinin karşılığını fazlasıyla alarak bu kez de çektiği cefanın karşılığında rahatça sefa sürecek demektir.

Rüyada Heykel Kırmak

Rüyasında heykel kırdığını gören kişi, gereksiz gururundan, kaprisinden ve inadından vazgeçip, kendini aşmayı başaracak ve başarısının önündeki en büyük engelleri de bu sayede kaldırmış olacaktır. Rüya sahibinin hayatı bundan sonrası için bambaşka olacak, kem gözleri patlatacaktır.

Rüyada Heykel Bulmak

Rüyada heykel bulmak, rüya sahibinin yaşam enerjisinin artacağına, hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine işaret eder. Rüyada heykel bulmak, rüya sahibinin kendini bulmasına ve özüne kavuşmasına tabir edilir.

Rüyada Büst Görmek

Rüyada büst görmek, çok güzeldir, hane içindeki huzura ve mutluluğa işaret eder. Şen kahkahaların yükseldiği bir evi sembolize eder. Rüya sahibinin sıcak bir yuvası olacağı ve aradığı mutluluğu orada bulacağı anlamına gelir.

Rüyada Put Görmek

Rüyada put görmek, heykel görmekle benzer şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin hoşlanmadığı kişilerin varlığına ve onlardan yana çektiği zahmet dolayısıyla memnuniyetsizlik içinde olduğuna tabir edilir. Bu kişiler rüya sahibi için baş belası gibidirler.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Heykel Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Esra (23 Ağustos 2015 saat: 16:28)

  Rüyamda arkadaşımla paristeyim birden binalardan taşlar yağmaya başladı. Sonra korktuk saklandık düşen taşlar heykel oldu. Heykel ileri işaretine benziyordu. Sonra dükkanımızın dükkan sahibiyle vedalaştık. Tüm ailesi tatile gidiyordu onları yolculadık.

 2. Caner (14 Temmuz 2015 saat: 04:09)

  Öncelikle selamlar rüyamda askerdim ve bana ait bir timim vardi savastaydik 5 kisi kadardik ve bize destege gelen askerler oldu arabadan indiler hadi düsmani defedelim diye ben ve timim kosmaya basladigimizda arkamizdan bize ates ettiler ve hepimiz vurulduk daha sonra gözümüzü kampüs gibi bir yerde açtik ve ayaga kalkabilecek kadar iyilestik ordaki herkes bizimle cok alakaliydi sizler kahraman gazilersiniz diyorlardi cok kalabalik bir yerdi sanki okul gibi askeri okul yada normal üniversite gibi yatakhaneler ranza sistemindeydi sanki savasi kazmisiz gibi bir hava vardi oradaki insanlarda ve bizi el üstünde tutuyorlardi tabi bir kac kiside bundan rahatsizmis gibi sen su gazi olan adamsin dimi deyip yüz ceviriyordu tabirini merakla bekliyorum bu arada o kampüs gibi olan yerde bir cok ülkeden insan vardi

 3. kanarya (03 Mayıs 2015 saat: 10:55)

  ben rüyamda sınav oluyorduk sınavda bir hapishane çizin demişlerdi ben dolu dolu şehit heykeli çizdim fakat cevaplar açıklandığı zaman 28 aldım türkçe öğretmenimiz kontrol ederken beni yanına çağırdı ve bütün heykelleri sildi bu heykellerde şehit heykelleri yapmıştım sonra sanki yaptığım resim gerçek oldu fakat sadece bir heykel kalmıştı o heykeli ise türkçe öğretmenimiz kırdı ve okul nerdeyse sallandı sonrasında ise dersimiz matematik oldu öğretmenime herşeyi anlattım öğretmenimiz bizi okulda dışarı çıkarttı ben ablamı ve arkadaşınıda aldım sonrasında ise uyandım

 4. Eda taşçı (13 Mart 2015 saat: 19:13)

  Rüyamda ilkokul gibi bir yerim önündeyim
  Araba kullanıyorum oraya doğru . Birden herkesin bana doğru baktığını gördüm arkamda bir şey olduğunu fark ettim beyaz giymiş ak sakallı dede görüp çok korkuyorum arabayla geri geri giderek ak sakallı dede görüyorum
  Korkunca Hızlanıp onu eziyorum sonra o da heykele dönüşüp parçalanıyor . Okuldaki insan topluluğu da bunu izliyordu .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,