RuyaTabirleri.com

Rüyada Hilal Görmek

Rüyada hilal görmek, menfaat ve hayır görmeye, şifa bulmaya, huzuru ve kurtuluşa ermeye işaret eder. Rüya sahibinin yaşam koşullarının, maddi imkânlarının, sahip olduğu mal varlığının ve kariyerinin yükseleceği anlamına gelir. Kişi, işinde geleceği nokta sayesinde seçkin, özel ve önemli kişilerden olmayı başaracak, herkes tarafından saygı ve sevgi görecek demektir. Bu rüya, hane içinde yaşanılacak güzel günlere, mutlu ve güzel başlangıçlara tabir edilir.

Rüyada Hilal Ay Görmek

Rüyada hilal ay görmek, hak yolunda yapılabilecek en şerefli görevleri yerine getirmeye, bu sayede büyük bir manevi huzur ve haz duymaya delalet eder. Rüya sahibini inancına daha fazla bağlayacak, tüm duygularını yoğunlaştıracak, yüceltecek ve sevindirecek adımlar atmaya, hak yolunu tutmaya tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Hilal Görmek

Rüyada kırmızı hilal görmek, şanssızlık, kısmetsizlik ve uğursuzluk anlamına gelir. Hane içinde yaşanacak büyük bir acıya ve aile bireylerinin gözyaşına, üzüntüye ve kedere boğulacağına işaret eder.

Rüyada Ay Görmek

Rüyada ay görmek, hak yemeyen, harama bakmayan, yardımsever, anlayışlı, cömert ve merhametli bir kimseye tabir edilir. Rüya sahibinin çok sevilen ve hep iyi anılan kişi olmasına ve arkasından hayır duası edenlerin bulunduğuna yorulur.

Rüyada Ayışığında Yürümek

Rüyasında ayışığında yürüdüğünü gören kişi, merhametli ve hayırlı kişilerle karşılaşır ve onlardan fayda görür. Rüyayı gören kişinin çevresindeki iyi niyetli kimselerin varlığına tabir edilir.

Rüyada Ay Tutulması Görmek

Rüyada ay tutulması, o yerde yaşayan halkın kötü günler geçireceği, başına türlü melanetlerin geleceği ve ortalığın karışacağı anlamına gelir. Karmaşa, uyuşmazlık, zorluk, zahmet ve çile şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dolunay Görmek

Rüyada dolunay görmek, kadri ve gönlü yüce, halden anlayan, dert dinleyen ve akıl veren kimseye işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!