RuyaTabirleri.com

Rüyada Hilal Görmek

Rüyada hilal görmek, menfaat ve hayır görmeye, şifa bulmaya, huzuru ve kurtuluşa ermeye işaret eder. Rüya sahibinin yaşam koşullarının, maddi imkânlarının, sahip olduğu mal varlığının ve kariyerinin yükseleceği anlamına gelir. Kişi, işinde geleceği nokta sayesinde seçkin, özel ve önemli kişilerden olmayı başaracak, herkes tarafından saygı ve sevgi görecek demektir. Bu rüya, hane içinde yaşanılacak güzel günlere, mutlu ve güzel başlangıçlara tabir edilir.

Rüyada Hilal Ay Görmek

Rüyada hilal ay görmek, hak yolunda yapılabilecek en şerefli görevleri yerine getirmeye, bu sayede büyük bir manevi huzur ve haz duymaya delalet eder. Rüya sahibini inancına daha fazla bağlayacak, tüm duygularını yoğunlaştıracak, yüceltecek ve sevindirecek adımlar atmaya, hak yolunu tutmaya tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Hilal Görmek

Rüyada kırmızı hilal görmek, şanssızlık, kısmetsizlik ve uğursuzluk anlamına gelir. Hane içinde yaşanacak büyük bir acıya ve aile bireylerinin gözyaşına, üzüntüye ve kedere boğulacağına işaret eder.

Rüyada Ay Görmek

Rüyada ay görmek, hak yemeyen, harama bakmayan, yardımsever, anlayışlı, cömert ve merhametli bir kimseye tabir edilir. Rüya sahibinin çok sevilen ve hep iyi anılan kişi olmasına ve arkasından hayır duası edenlerin bulunduğuna yorulur.

Rüyada Ayışığında Yürümek

Rüyasında ayışığında yürüdüğünü gören kişi, merhametli ve hayırlı kişilerle karşılaşır ve onlardan fayda görür. Rüyayı gören kişinin çevresindeki iyi niyetli kimselerin varlığına tabir edilir.

Rüyada Ay Tutulması Görmek

Rüyada ay tutulması, o yerde yaşayan halkın kötü günler geçireceği, başına türlü melanetlerin geleceği ve ortalığın karışacağı anlamına gelir. Karmaşa, uyuşmazlık, zorluk, zahmet ve çile şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dolunay Görmek

Rüyada dolunay görmek, kadri ve gönlü yüce, halden anlayan, dert dinleyen ve akıl veren kimseye işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hilal Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. yasin (13 Ekim 2014 saat: 15:09)

    sabah namazıydı uyanmıştım ama çok değişik bi his üzerimdeydi ürpermiş gibiydim gökyüzünde 2 tane ay vardı biri dolunay biri hilal şeklindeydi biri görünürden diğeri kayboluyordu bazen ikisini birden görüyordum sonra bi camiye girdik annem Abi’m ben hocanın sesi hala kulaklarımda bi cemaat vardı çok büyük zikirdelerdi bende katıldım onlara çok değişikti sıçrar gibi uyandım namaz vaktiydi

  2. Hasan Fatih (02 Mart 2014 saat: 08:40)

    Öncelikle iyi günler bu gece bir rüya gördüm rüyamda pis ve soğuk bir betonda yatıyordum belden üstüm çıplaktı ve göğsüme bıçakla hilal yapıldı acısını hissedebiliyordum sonra yaradan oluk oluk kan aktı etrafıma bakındığımda sadece gözlerini gördüğüm bir adam vardı simsiyah giyinmişti bana bakıyordu gözleri simsiyahtı ama bana bakıyordu nefretle doluydu sonra yaklaşmaya başladı ayağında postal vardı suratını sarmıştı sağ kolunda aynen bir hilal yara izi vardı tam bana yaklaşırken uyandım açıklar mısınız bu ne demek oluyor acaba.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,