RuyaTabirleri.com

Rüyada Hindi Eti Görmek

Rüyada hindi eti görmek, haramdan uzak şekilde yaşayan kişilerin kısmetlerinin de açılacağına, talihin yüzlerine güleceğine, rızık konusunda asla darlık çekmeyeceklerine yorulur. İstenilen bir eşyanın, ev veya araba gibi ederi yüksek bir mülkün satın alınacak olduğuna alamet eden rüya, hem kişiyi, hem de birinci dereceden yakınları memnun edip, mutlu olmalarını sağlayan güzel haberlerin geleceğini de müjdeler. Kişinin elinin çok açık olduğunu, kimseye kötülük beslemediği gibi, ağzından da kötü sözler çıkmadığını, tüm canlılara verdiği değerle beraber, kimsenin kalbini kırmamaya özen gösterdiğini bildiren rüya, sevabı bol, Allah katında makbul bir mümin olarak yaşandığına da dikkat çeker. Manevi yaşamında da düzgün biri olmaya çalışan rüya sahibinin her istediğini elde edeceğine de işarettir.

Rüyada Hindi Eti Yemek

Hali hazırda aile içinde sorunları olan, uzun süredir çözülemeyen, kişiye sıkıntı veren her türlü olayın sona ereceğine ve yeniden huzurlu bir hanede yaşamaya başlanacağına yorumlanır. Olumsuzlukların geçeceğini işaret eden rüya, bekar kimseler için henüz kalplerini çalacak biriyle karşılaşamayacaklarını, bu dönemde karşılarına çıkacak kısmetler konusunda daha ihtiyatlı olmaları gerektiğini de öğütler.

Rüyada Hindi Eti Pişirmek

Kendisini üzen her konuyu içine atan, insanlarla derdini paylaşmak konusunda ketum olan rüya sahibinin sessizliğinin yanlış anlaşılabileceğini vurgular. Çevreye olumsuz bir intiba vermekle de ilişkilendirilen rüya kişiye yağcılık yapan, çıkarları yüzünden rüya sahibine hoş görünmeye çalışan bir erkeğin de varlığına alamet eder. Fırtınalı günlerin geçeceğine, iş konusunda daha sakin hareket edileceğine, kişinin daha çok para kazanmaya başlayacağına delalettir.

Rüyada Hindi Eti Görmenin Psikolojik Yorumu

Gelecek hayalleri konusunda ayakları yere basan rüya sahibinin zaman zaman duygularını geri plana ittiğini ve bu durumun farkına vardığında çektiği yalnızlığın işaretidir. Kalabalık bir aile veya ev özlemi çekildiğini, çocuk sahibi olmak, ilgi görmek gibi beklentilerle yaşandığını da tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!