RuyaTabirleri.com

Rüyada Hindi Görmek

Rüyada hindi görmek hayırlı olacak gelişmelere delalet eder. Hindi hayatın olumlu yönde değişmesine işaret eder. Aile içindeki gergin ve huzursuz ortam yerini sakin ve huzurlu bir ortama bırakacak, iş yerindeki anlaşmazlıklar ve sorunlar çözülecek, özel hayattaki fırtınalı deniz durulacaktır. Öte yandan rüyada hindi görmek kişinin çevresindeki dalkavuklara delalet eder. Bu kişiler küçücük bir menfaat gördüklerinde bile fırsatı kaçırmak istemezler ve rüya sahibinin çevresine dolu verirler.

Rüyada hindi gören kişi tüm tepkisini konuşmadan sessizce vermeyi tercih eden kişidir bu nedenledir ki çevresi tarafından anlaşılamamaktadır hatta kendisi için rahat, gevşek ve yüzü kızarmayan kişi benzetmeleri dahi yapılmaktadır. Oysa rüya sahibi söz gümüşse sükût altındır deyimini yaşam felsefesi olarak kabullenmiştir.

Rüyada Hindi Eti Görmek

Rüyada hindi eti gören kişi kendisine büyük heyecan verecek, uzun zamandan beri hop oturup hop kalktığı bir olaydan güzel ve hayırlı haberler alacak demektir.

Rüyada Hindi Kesmek

Rüya sahibinin çevresinde kendisine rahatsızlık veren, sadece konuşan ama hiçbir işe yaramayan kişilerden kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada Hindi Eti Yemek

Rüya sahibinin yüzüne gülecek olan kısmetidir. Rüya sahibi yediği hindi eti oranında rızık ve para sahibi olacaktır. Rüyada hindi eti yediğini gören kişinin bundan sonrası için hayatında hep güzel gelişmeler olacak demektir.

Rüyada Hindi Kovaladığını Görmek

Rüyasında hindi kovaladığını gören kişi, rızkının peşinden gidecek demektir. Rüya sahibi kendisine büyük bir gelir sağlayacak olan bir iş için koşturacak ve ter dökecek diye tabir edilir.

Rüyada Hindi Öldürmek

Günahkâr olmak şeklinde yorumlanır. Gözünü para hırsı bürümüş olan rüya sahibinin hak yolundan ayrılıp, yetim hakkı çalarak ya da başkalarının rızkına mani olarak gelir elde edeceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hindi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Gümüş (24 Nisan 2014 saat: 10:41)

    Rüyamda Deniz kenarı bir yere gidiyoruz sevgilimle. Herkes bi piknik havasında Cümbür Cemaat gelmişler. Denizin biraz ilerisinde oturuyoruz. Biraz geçtikten sonra ben denize yaklaşıyorum seyretmek için. Su üzerinde kuyruğunu açmış Rengarenk hindiler. Mavi, pembe, yeşil, Lila parlak renkli tüyleri vardı. Hindiler biraz uzaklaştı diye arkamdan bir aile kendi hindilerini denize bıraktılar kaçan Hindiler kendilerine doğru gelsin diye. Denize bıraktıkları Hindi çok değişik çirkin bi hayvandı. İşe yaradı yaptıkları yöntem Hindiler geldi. O arada ailenin Serseri oğlu geldi yanlarına. Arkamdan geçerken bana iter gibi bi hareket yaptı ve çok sinirlendi.ailesi ve kendisiyle münakaşaya girdik. O arada sevgilim uzaktan seslendi ve oradan çıktık. Çıkarken de bi eğlence dolu Rengarenk Bir otomobil içinde bir aile gidiyordu. Sevgilim baktı annem içindeydi istanbuldan dönüyorlar dedi. Niye durmadiklarina anlam veremedim. Ama sevgilim annesini görünce bi ağlamaklı oldu. (Sevgilim gerçekte annesini ancak uzun Tatillerde görebiliyor. )

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,